Bambusová miska s prísavkou a lyžičkou hlboká 250 ml oranžová


24.21 Eur

  • nie je skladom
  • do týždňa

  • 785206
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Eco Rascals, www

  • Cena bez DPH 20.01 Eur
  • Cena s DPH 24.21 Eur
  • Popis

Bambusová miska s prísavkou a lyžičkou hlboká 250 ml oranžová

Bambusová miska s prísavkou a lyžičkou hlboká 250 ml oranžová

 

EKORASKÁLY bambusová misa s prísavkou na kŕmenie dojčiat a batoliat od 6 m

Je vyrobená z bambusu, čo je materiál, ktorý je organický, recyklovateľný, biologicky rozložiteľný, pestovaný a zozbieraný bez použitia pesticídov. Má super prísavku, odnímateľná silikónová prísavka je dodávaná v piatich hlavných farbách eco rascals™ a pracuje na vzduchotesnom mechanizme, ktorý zaisťuje, že sa pevne prilepím na všetky povrchy, stoly, dosky stola a vysoké stoličky na kŕmenie. Navyše je taká malá, že sa zmestí na najužšie stoličky na kŕmenie. Ľahko sa čistí a pôsobí prirodzene. Je vhodná pre malé deti a ďalšie. Pre tých, ktorí jedia tekuté jedlá. Môžete tiež odstrániť prísavku a staršie ju budú používať tak dlho, ako budete chcieť. Pre mladých, na desiatu alebo na kempovanie alebo záhradné potreby. Perfektný ako praktický suvenír z detstva. Má optimálne profilované hrany pre najvyšší komfort použitia pre najmenších.

Odnímateľné silikónové sacie základne a lyžičkové podávače sú vyrobené zo 100% silikónu schváleného FDA, žiadny plast, BPA, PVC, olovo a ftaláty. Neumývajte prírodný bambusový riad v umývačkách, potom tu s nami bude mnoho rokov. Nepoužívajte bambusový riad v mikrovlnnej rúre, rúre, sterilizátore, umývačke riadu alebo mrazničke - môže sa zdať, že robí dobre, ale bez ošetrenia vydrží dlhšie. Ak ich používajú malé deti, mali by byť používané vždy pod dohľadom dospelých. Silikónové lyžičky sú na čistenie vyberateľné. Sledujte prosím spotrebu. Bez BPA, bez ftalátov, bez melamínu, bez mikroplastov. Zdieľame našu hlbokú vášeň pre znižovanie spotreby plastov a vedeli sme, že chceme vyvinúť produkt, ktorý by bol úplne bez plastov, udržateľný a biologicky rozložiteľný.

Rozmery: 12,6 cm x 12,6 cm x 7 cm. Kapacita 250 ml.

V mene vášho dieťaťa, jeho rovesníkov a budúcich generácií by sme vám chceli poďakovať, že ste si nevybrali iný plastový výrobok. Preto sme vybrali bambus. Bambusová tráva zreje za päť rokov, oveľa viac ako akýkoľvek drevený výrobok. Staráme sa o vás, vaše deti a našu planétu.