ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Bambusová miska s prísavkou slon modrá


skladom 1 ks Bambusová miska s prísavkou slon modrá - zväčšiť obrázok

27.21 Eur

  • skladom 1 ks
  • do 1-2 dní

  • 785209
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Eco Rascals, www

  • Cena bez DPH 22.49 Eur
  • Cena s DPH 27.21 Eur
  • Popis

Bambusová miska s prísavkou slon modrá

Bambusová miska s prísavkou slon modrá

 

ECORASCALS bambusový slon so modrou prísavkou ponúka neoceniteľnú pomoc pri kŕmení bábätiek a batoliat (6m - 5 rokov). Organický materiál (bambus vypestovaný bez použitia pesticídov) je skvelý na recykláciu, ale jeho neuveriteľná odolnosť vám dovolí naň nemyslieť. Vďaka odnímateľnej silikónovej základni vybavenej silnou prísavkou si prestanete robiť starosti s rozliatu polievkou. Pohár je možné prispôsobiť vďaka 6 farebným verziám stojana. Hermetický mechanizmus bude perfektne fungovať na všetkých typoch stolov, dosiek a vysokých stoličiek na kŕmenie. Tieto dve časti sú skvelé na skúšanie nových pokrmov a mnoho ďalších prípadov (napr. keď sa deti sťažujú, že sa pokrmy dotýkajú). Maličkosť a uvidíte výrazný rozdiel v pohodlí pri kŕmení. Miska bola navrhnutá tak, aby sa zmestila aj na najužšie stoličky na kŕmenie, a aby vám pri čistení nespôsobovala najmenšie problémy.

Odnímateľné silikónové prísavky a podávače lyžičiek sú vyrobené zo 100% silikónu schváleného FDA, neobsahujú plasty, BPA, PVC, olovo a ftaláty. Po sňatí prísavky sa miska skvele hodí ako nádoba na občerstvenie počas večierkov alebo do kina. To znamená, že misa zostane s vašim dieťaťom po mnoho rokov, a to nielen vo fáze raného detstva! Pred prvým použitím ich umyte v mydlovej vode alebo jemnom umývacom prostriedku a opláchnite. Organické bambusové výrobky by nemali byť používané v mikrovlnných rúrach, rúrach, sterilizátoroch, umývačkách riadu alebo mrazničkách. Bezprostredne po takomto použití sa nerozpadnú, ale drasticky to ovplyvní ich životnosť.

Kľúčové vlastnosti:
- kompaktná veľkosť,
- vždy sa zmestí na stoličku,
- prírodný materiál s pridaním certifikovaných špičiek,
- bez BPA, bez ftalátov, bez melamínu, bez mikroplastov,
- silná prísavka.

Budúcnosť našich detí je pre nás veľmi dôležitá, a preto sú všetky obaly ECO RASCALS™ vyrobené z recyklácie.

Rozmery: 26,7,6 cm x 19,5 cm x 4,1 cm.

V mene vášho dieťaťa, jeho rovesníkov a budúcich generácií by sme vám radi poďakovali, že ste si nevybrali iný plastový výrobok. Staráme sa o vás, vaše deti a našu planétu. Všetky obaly eco rascals™ sú vyrobené z recyklovanej lepenky.