ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Bambusová miska s prísavkou slon zelená


28.12 Eur

  • skladom u dodávaťela
  • do týždňa

  • 785212
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Eco Rascals, www

  • Cena bez DPH 23.24 Eur
  • Cena s DPH 28.12 Eur
  • Popis

Bambusová miska s prísavkou slon zelená

Bambusová miska s prísavkou slon zelená

 

ECORASCALS bambusový slon so zelenou prísavkou ponúka neoceniteľnú pomoc pri kŕmení dojčiat a batoliat (6 m - 5 rokov)

Organický materiál (bambus pestovaný bez použitia pesticídov) je skvelý na recykláciu, ale jeho neuveriteľná trvanlivosť vám umožňuje na to nemyslieť. Pokrmy navyše zostanú chladné, aj keď použijete teplé jedlo. Vďaka odnímateľnej silikónovej základni vybavenej silnou prísavkou si prestanete robiť starosti s rozliatou polievkou. Misku je možné personalizovať vďaka 6 farebným verziám stojana. Hermetický mechanizmus bude perfektne fungovať na všetkých typoch stolov, dosiek a vysokých stoličiek na kŕmenie. Tieto dve časti sú skvelé pre ochutnávky a mnoho ďalších príležitostí (napríklad sťažovanie na dotýkanie sa jedla). Maličkosť a uvidíte výrazný rozdiel v pohodlí pri kŕmení. Miska bola navrhnutá tak, aby sa zmestila aj na najužšie stoličky na kŕmenie, a aby vám pri čistení nespôsobovala najmenšie problémy.

Odnímateľné silikónové prísavky a podávače lyžičiek sú vyrobené zo 100% silikónu schváleného FDA, neobsahujú plasty, BPA, PVC, olovo a ftaláty. Po vybratí prísavky je miska perfektná ako nádoba na občerstvenie počas večierkov alebo na film. To znamená, že misa zostane s vašim dieťaťom mnoho rokov, nielen vo fáze ranného detstva! Pred prvým použitím ich umyte v mydlovej vode alebo jemnom umývacom prostriedku a opláchnite. Organické bambusové výrobky by nemali byť používané v mikrovlnných rúrach, rúrach, sterilizátoroch, umývačkách riadu alebo mrazničkách. Po takom použití sa nerozpadnú, ale drasticky to ovplyvní ich životnosť.

Kľúčové vlastnosti:
- kompaktná veľkosť,
- vždy sa zmestí na stoličku,
- prírodný materiál s pridaním certifikovaných špičiek,
- bez BPA, bez ftalátov, bez melamínu, bez mikro plastov,
- silná prísavka,
- koniec omieľacích téglikov.

Budúcnosť našich detí je v našom srdci, a preto sú všetky obaly ECO RASCALS™ vyrobené z recyklácie.

Rozmery: 26,7,6 cm x 19,5 cm x 4,1 cm.

V mene vášho dieťaťa, jeho rovesníkov a budúcich generácií by sme vám chceli poďakovať, že ste si nevybrali iný plastový výrobok. Staráme sa o vás, vaše deti a našu planétu. NULOVÝ / MENEJ ODPADU. Všetky obaly eco rascals™ sú vyrobené z recyklovanej lepenky.