ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Bavlnená plienka Organic 120x120 cm Dream Catcher


skladom 2 ks Bavlnená plienka Organic 120x120 cm Dream Catcher - zväčšiť obrázok

8.03 Eur

  • skladom 2 ks
  • do 1-2 dní

  • 577478
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Kikko, www

  • Cena bez DPH 6.64 Eur
  • Cena s DPH 8.03 Eur
  • Popis

Bavlnená plienka Organic 120x120 cm Dream Catcher

Bavlnená plienka Organic 120x120 cm Dream Catcher

Sladké sny, spokojný úsmev a dokonalé pohodlie prináša jemná zavinovačka XKKO Organic, vďaka ktorej sa bude bábätko cítiť ako u mamičky v brušku.

Veľká biobavlnená zavinovacia plienka neslúži iba ako zavinovačka, ale je snáď najuniverzálnejšou plienkou, ktorú máme v ponuke. Poslúži Vám ako ľahká deka, podložka, prikrývka cez kočík, šatka cez plavky na dovolenku k moru alebo športová veľmi savá osuška.

K našim biobavlneným zavinovacím plienkam si môžete farebne doladiť slintáčik, prebaľovaciu podložku, vrchné nohavičky alebo nepremokavé vrecúška. Na uchytenie plienky na kočík sa Vám budú hodiť naše klipy.

Extrémne jemná mušelínová veľká zavinovacia plienka z predpranej biobavlny, tkaná v klasickej dutinnej väzbe. Dutinná väzba zaručuje výnimočnú jemnosť a savosť. Veľké zavinovacie plienky XKKO Organic sú hygienické a nespôsobujú alergickú reakciu.

Zavinovačka XKKO Organic 120x120 má vzhľadom k rozmerom široké použitie. Zavinovačka nenahrádza nosiacu šatku a nie je určená na nosenie detí.

Plienky sú predprané na vysokú teplotu a teda aj vyzrážané. Vzhľadom k prírodnému charakteru materiálu, sú vlastnosti bavlneného vlákna v každej z produkovaných šarží trochu iné a rozmer v šírke sme schopní odhadnúť, ale v reálnej produkcii sa šírka plienky môže od deklarovaného rozmeru líšiť.

Technické informácie:
Počet kusov v balení: 1ks
Rozmer: 120x120cm (reálny rozmer je vzhľadom k predpranej a teda aj predvyzrážanej plienky cca.115x120cm)
Hmotnosť (ks): 230+ gr.
Plošná hmotnosť: 155+ gr./m2
2 pevné okraje, 2 šité okraje
Spôsob tkania: dutinná väzba

Starostlivosť:

Pranie na 40°. Celzia.
Pred prvým použitím plienky vyperte.
Pri praní nepoužívajte aviváž, znižuje savosť výrobku.
Odporúčame používať štandardné pracie prostriedky. Mydlo a mydlový sliz môžu výrazne znížiť savosť výrobku a spôsobiť jeho poškodenie, rovnako ako poškodenie Vašej práčky.
Ako prevenciu zmeny tvaru a rozmerov, odporúčame po každom vypraní ľahko natiahnuť výrobok do pôvodného tvaru a rozmerov.

Atesty:
Zavinovacie plienky XKKO Organic 120x120 vlastné atesty požadované vyhláškou MZ SR číslo 84/2001 Zb. Ustanovujú požiadavky na výrobky pre deti do 3 rokov.
Zavinovacie plienky XKKO Organic 120x120 prešli navyše nadštandardnými testami a získali akostnú značku Česká kvalita / Zaručená kvalita.