ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Bio poťah na Römer King II prírodná


40.33 Eur

  • skladom u dodávaťela
  • do týždňa

  • 12380
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Kaarsgaren, www

  • Cena bez DPH 33.33 Eur
  • Cena s DPH 40.33 Eur
  • Popis

Bio poťah na Römer King II prírodná

Bio poťah na Römer King II

Poťah pasuje na väčšinu bežných autosedačiek s opierkou hlavy veľkosti 1; 9 - 18 kg, ideálna je na autosedačku Britax Römer King II LS. Poťah je vyrobený z bio-bavlny. Poťah sa skladá z dvoch dielov. Prostredný diel sa nasadí na hlavovú opierku, hlavovú opierku posunieme do požadovanej výšky a prostredný diel položíme voľne dole tak, aby medzi nožičkami bolo zapínanie na bezpečnostné pásy. Potom nasadíme druhý diel poťahu na obvod autosedačky a spojíme oba diely pomocou všitých suchých zipsov. Inštalácia poťahu je jednoduchá a nie je potrebné vzadu na sedačke odopínať bezpečnostné pásy. Prostredný diel poťahu je možné použiť aj samostatne ako vložku do autosedačky. Vyrobené v Českej republike. Možno ich prať v práčke na 40 °C.
Detailný popis produktu
Ružový poťah z bio-bavlny na detskú autosedačku veľkosti I: 9 - 18 kg

Poťah pasuje na väčšinu bežných autosedačiek s opierkou hlavy veľkosti 1; 9 - 18 kg, ideálna je na autosedačku Britax Römer King II LS. Poťah je vyrobený z bio-bavlny. Poťah sa skladá z dvoch dielov. Prostredný diel sa nasadí na hlavovú opierku, hlavovú opierku posunieme do požadovanej výšky a prostredný diel položíme voľne dole tak, aby medzi nožičkami bolo zapínanie na bezpečnostné pásy. Potom nasadíme druhý diel poťahu na obvod autosedačky a spojíme oba diely pomocou všitých suchých zipsov. Inštalácia poťahu je jednoduchá a nie je potrebné vzadu na sedačke odopínať bezpečnostné pásy. Prostredný diel poťahu je možné použiť aj samostatne ako vložku do autosedačky. Poťahy vyrábame v Českej republike z rôznych materiálov av rôznych farbách. Možno ich prať v práčke na 40 °C.

Poťah je určený pre detské autosedačky veľkosti I: 9-18 kg s trojbodovým aj päťbodovým zapínaním, ideálny je na Britax Römer King II LS.
Jednoduché nandávanie, nie je potrebné vzadu na sedačke odopínať bezpečnostné pásy.
Poťah sa skladá z dvoch kusov a je vyrobený zo 100% bio-bavlny.
Pranie v práčke na 40 °C.
Záruka kvality firmy Kaarsgaren s.r.o.