ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Celoročný merino spací vak 80 cm bio siví delfínci


55.61 Eur

  • skladom u dodávaťela
  • do týždňa

  • 12767
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Kaarsgaren, www

  • Cena bez DPH 45.96 Eur
  • Cena s DPH 55.61 Eur
  • Popis

Celoročný merino spací vak 80 cm bio siví delfínci

Celoročný merino spací vak 80 cm bio siví delfínci

Spací vak s podšívkou z úpletu z merino vlny. Vonkajšia strana je zo 100% bio-bavlny. Dĺžka spacieho vaku je 80 cm - to je dĺžka bábätka od ramien k chodidlám. Pranie na 30 ° C. Nepoužívať aviváž! Slovenská výroba.
Detailný popis produktu
Bielo-sivý spací vak s merino podšívkou delfíncami

Spací vak s podšívkou z merino vlny na celoročné použitie. Gramáž merina je 200g/m2, 100% MERINO extra 18,5 µm. Vonkajšia strana spacieho vaku je zo 100% bavlny. Dĺžka spacieho vaku dĺžka dieťaťa od ramien dole k chodidlám. Spací vak má praktické zapínanie na zips. Pranie na 30 ° C. Nepoužívať aviváž !!!
Prednosti vlny Merino v skratke:

jemný až hodvábny omak - najjemnejšie typy vlny Merino; termoregulačná schopnosť - vlnené textilné materiály vytvárajú na tele mikroklímu, ktorá zabraňuje rýchlemu prieniku vonkajšej klímy k pokožke - či už chladného v zime (vlna udržuje teplo) alebo horúceho v lete (vlna udržuje chlad); odvod potu - povrch vlákna (šupinky) je hydrofóbny a odvádza pot; ten sa buď odparí alebo sa jeho pary, ak sú zadržiavané (napríklad ďalším vonkajším odevom), natiahnu dovnútra vlákna, ktoré je naopak hydrofilné. Pritom má vlákno vlny schopnosť absorbovať vlhkosť až do objemu 1/3 svojej váhy. Kľúčové pritom je, že vďaka svojmu hydrofóbnemu povrchu aj plne nasiate vlákno zostáva na dotyk suché a zároveň nestráca nič zo svojej termoregulačnej schopnosti; priedušnosť - vlnený textilný materiál je aj v hustej štruktúre dobre priedušný (dýcha), a to aj v prípade, ak sú vlákna nasiate vlhkosťou. Táto vlastnosť zároveň umožňuje vlhkosti vo vláknach rýchlo sa odparovať. Priedušnosť je daná nepravidelnou povrchovou štruktúrou vlneného vlákna, ktoré je tvorené mikroskopickými šupinkami, jeho celkovým prirodzeným zakrútením av neposlednom rade aj štruktúrou moderných vlnených úpletov; antibakteriálna schopnosť - vlna je proteínové vlákno a takto na seba viaže mnohé škodlivé substancie vrátane radu vírusov a baktérií, pričom obmedzuje ich rozklad či množenie. Veľmi významným prejavom tejto schopnosti vlneného vlákna je fakt, že vlnený odev ani po niekoľkonásobnom použití nezapácha. Poprípade stačí vlnený odev vyvetrať, čím sa prípadných pachov sám zbaví; vlna je hypoalergénna - nie sú známe žiadne alergické reakcie na vlnu. Avšak, nemožno túto vlastnosť zamieňať s tým, že niektorí ľudia sú tzv. alergickí na vlnu čo sa jej omaku týka. Výberom vlny Merino extrafine alebo dokonca superfine (so 16 mikrometrmi) je možné prípadnému nepríjemnému omaku ľahko zabrániť. Tieto druhy vlny majú omak veľmi jemný až hodvábny; vlna chráni pred UV žiarením - čo mnohé syntetické vlákna nerobia vôbec alebo len nedostatočne; elasticita - úplety z vlny sú prirodzene elastické, žiadne prímesi syntetických elastomérov v úplete tak nie sú potrebné. Vlákno vlny je možné natiahnuť až o 30% a potom sa samovoľne vráti do svojej pôvodnej formy; duté vlákno - ovčia vlna je prirodzené duté vlákno; Vlnené vlákno ako jediný doteraz známy textilný materiál v sebe snúbi všetky tieto vlastnosti naraz. Je to mnohostranný talent medzi vláknami, akýsi desaťbojár sveta textilných vlákien.
Popis výrobku - spací vak s podšívkou z merino vlny:

Detský spací vak s merino podšívkou s celoročným využitím.
Spací vak má uprostred zips a je možné ho celý roztvoriť.
Pranie ručné, alebo vlnený program do 30 ° C.
Dĺžka spacieho vaku zodpovedá výške dieťaťa k ramenám.
Vyrábame v SR.