ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Opatrovateľka AVANTE


51.76 Eur

  • skladom u dodávaťela
  • do týždňa

  • 5904159
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Neno, www

  • Cena bez DPH 42.78 Eur
  • Cena s DPH 51.76 Eur
  • Popis

Opatrovateľka AVANTE

Opatrovateľka AVANTE

Chrakterisitka
POHYBLIVÁ HLAVA - Zoznámte sa s modernou elektronickou opatrovateľkou Neno Avante s pohyblivou hlavou, ktorá umožňuje pozorovať dieťa v rozsahu 355 stupňov horizontálne a 90 stupňov vertikálne. Pozorné oko kamery sleduje každý krok bábätka, takže si môžete byť istí, že je o bábätko správne postarané.

ROZLÍŠENIE FHD 1080P - Vďaka záznamom vo Full HD kvalite neunikne vašej pozornosti žiadny detail.

Pestúnku JE MOŽNO POUŽÍVAŤ BEZDRÔTOVO - Opatrovateľku je možné používať cez telefón s Wi-Fi pripojením. Nepotrebujete žiadny ďalší prijímač na sledovanie vášho dieťaťa. Hlava sa ovláda a kamera sa polohuje cez smartfón. Všetko, čo musíte urobiť, je pripojiť opatrovateľku k zdroju energie (elektrina alebo powerbanka), aby ste si mohli užívať pohľad na svoje bábätko.

Pestúnka INTEGROVANÁ S TELEFÓNNOU APLIKÁCIOU - Zariadenie sa ovláda pomocou pohodlnej aplikácie Tuya nainštalovanej vo vašom smartfóne. Aplikácia navyše umožňuje používať niekoľko zariadení súčasne - nielen opatrovateľku, ale aj ďalšie vybavenie chytré domácnosti. Z jedného telefónu teda môžete úspešne ovládať niekoľko zariadení.

ZACHYTIŤ Okamihy - Neno Avante umožňuje nahrávať obrázky a robiť fotografie. Vďaka tomuto riešeniu zachytíte tie najkúzelnejšie okamihy v živote vášho dieťaťa, aby ste si ich mohli užívať dlhšie.

OBOJSTRANNÁ KOMUNIKÁCIA - Vďaka tejto funkcii nielen budete počuť plač vášho bábätka, ale môžete s ním aj hovoriť cez telefón. Nemusíte tak vyskakovať zakaždým, keď sa bábätko prebudí - môžete ho upokojiť svojim vlastným hlasom.

DETEKTOR POHYBU - Vstavaný detektor pohybu vám okamžite pošle upozornenie na váš telefón, akonáhle sa vaše dieťa začne hýbať alebo sa vrtieť. Doprajte si pocit bezpečia o svojom vlastnom dieťati s našou novou pestúnkou Neno Avante!

NOČNÝ REŽIM 6 IR LED - Vďaka použitiu moderných IR diód vám opatrovateľka Neno Avante umožňuje sledovať vaše bábätko aj v tme.

MOŽNOSŤ MONTÁŽE - Elektronická pestúnka Neno Avante je v spodnej časti vybavená 1/4 závitom, umožňujúcim pohodlné upevnenie zariadenia na statív alebo pripevnenie na stenu. Opatrovateľka musí byť napojená na elektrinu, čo vám dá pocit istoty a bezpečia, že sa nevybije, keď to najmenej čakáte, a nech sa deje čokoľvek, máte vždy prístup k pohľadu kamery.