ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Detská postieľka 2v1 BEA sivá


92.19 Eur

  • skladom 1 ks
  • do 2-3 dní

  • 784294
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Kinderkraft, www

  • Cena bez DPH 76.19 Eur
  • Cena s DPH 92.19 Eur
  • Popis

Detská postieľka 2v1 BEA sivá

Detská postieľka 2v1 BEA sivá

 

Multifunkčná prístelka 2v1

Prístelka a samostatná postieľka. Znížená strana je navyše zaistená mäkkým materiálom. Sieťovina na jednej strane - zaisťuje prúdenie vzduchu. Jednoduchý systém uchytenia na rodičovskú posteľ - dlhými pevnými popruhmi 7 úrovní nastavenia výšky matraca 2 úrovne uhla sklonu matraca. Odnímateľný bavlnený poťah matraca. Pevná, oceľová konštrukcia s nízkou hmotnosťou výrobku. Špeciálne vrecko na opasok (ľahko schovateľné).

Dodávané príslušenstvo:
- tvrdý matrac,
- prestieradlo.

Multifunkčná 2v1 detská postieľka BEA má 2 funkcie: prístelku a samostatnú detskú postieľku. Bočnú stenu môžete ľahko spustiť a premeniť BEA na pohodlné a praktické rozšírenie, ktoré zaistí blízkosť a dobrý nočný spánok. Už sa nebudete musieť prebúdzať do druhej miestnosti, aby ste v noci nakŕmili svoje dieťa.

Zabezpečenie
Ako prístelka je BEA pripevnená k rodičovskej posteli dlhými pevnými popruhmi. Keď ich premeníte na samostatnú detskú postieľku, pásy skryjete do špeciálnej priehradky. BEA má až 7 úrovní nastavenia výšky matraca: detskú postieľku môžete ľahko prispôsobiť rodičovskej posteli. Nezáleží na tom, či máte posteľ štandardnej výšky alebo nie - BEA sa upraví v priebehu niekoľkých okamihov! BEA má pevný oceľový rám. Celá konštrukcia je veľmi stabilná a nohy majú koniec, ktorý nepoškriabe podlahu. Detská postieľka spĺňa európske normy EN 16890: 2017 a EN 1130: 2019 pre detské postieľky a prístelky.

Prispôsobené najmladším
Postieľka je určená pre deti od ich prvých dní života až do dosiahnutia 9 kg. Keď sa stane malá nehoda, je veľmi ľahké vyčistiť postieľku, stačí utrieť poťah vlhkou handričkou a prestieradlo vyprať! Súčasťou postieľky je tvrdý matrac. Tvrdé matrace pre malé deti odporúčajú fyzioterapeuti. Súčasťou sady je aj bavlnené, vzdušné prestieradlo. S nastaviteľným sklonom matraca. Uhol sklonu matraca je možné nastaviť v 2 rozsahoch. Postieľku BEA môžete ľahko zložiť, rozložiť a zmeniť jej funkciu z prístelky na samostatnú detskú postieľku. Vďaka ľahkému skladaniu a možnosti nastavenia výšky matraca BEA si ho môžete vziať so sebou na výlet. Navyše je BEA veľmi ľahká postieľka - môžete ju ľahko premiestniť zo spálne do obývacej izby, keď chcete mať batoľa počas spánku pod dohľadom.

Materiály:
- prestieradlo: pollypeach,
- matrac: polyester, vliesová výplň 1235 g,
- pletivo,
- poťah: polyester, ľahko sa čistí,
- rám: oceľ.

Rozmery:
- rozmery gondoly 85 cm 51,5 cm (D x Š),
- rozmery matraca: 79 cm x 46 cm (D x Š),
- dĺžka opaskov: 408 cm,
- hmotnosť: 10,2 kg,
- rozmery balenia: 58 x 15 x 88 cm / 11,55 kg.