ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Drevená postieľka FELIX so zásuvkou a zábradlím 120x60 cm biela


ZĽAVA25 % skladom 1 ks Drevená postieľka FELIX so zásuvkou a zábradlím 120x60 cm biela - zväčšiť obrázok

196.00 Eur Zľava 25 %

147.30 Eur

  • skladom 1 ks
  • do 1-2 dní

  • 783234
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Klups, www

  • Pôvodná cena 196.00 Eur
  • Zľava 25 %

  • Cena bez DPH 121.73 Eur
  • Cena s DPH 147.30 Eur
  • Popis

Drevená postieľka FELIX so zásuvkou a zábradlím 120x60 cm biela

Drevená postieľka FELIX so zásuvkou a zábradlím 120x60 cm biela

 

Popis výrobku
- Vnútorné rozmery: 120 x 60 cm
- Vonkajšie rozmery: 124 x 65 x 93 cm
- Spodná výška (od zeme): 54 cm 39 cm 24 cm maľované MDF + borovicové drevo

Vlastnosti a funkcie
- Tri úrovne výšky dna detskej postieľky
- Výsuvné priečky
- Ochranné lišty
- Lakované ekologickými vodnými farbami

Viac o produkte
Borovicové drevo sa vyberá už vo fáze rezania na píle, vďaka čomu k nám prichádza až v prvej triede. Ďalšie fáze výberu už vykonávajú naši dôveryhodní ľudia zamestnaní ako drevársky technológovia, ktorí veľmi starostlivo vyberajú dokonalé prvky na vytvorenie ochranného zábradlia, spodnej a bočnej strany postieľky.

Zuby na boku postele
Dobre vieme, akú záľubu hrýzania dieťa má, a nie sme schopní toto správanie zmeniť. Jediné, čo môžeme urobiť, je dať rodičom istotu, že posteľ vydrží mnoho rokov a bude schopná slúžiť budúcim generáciám.

Ochranná bariéra
Mnoho gymnastiek alebo akrobatiek by im mohlo závidieť sofistikované polohy, v ktorých niekoľkoročné deti spia. Pohľad na dieťa kľačiace v spánku, nohy na podlahe alebo otočené o 180 stupňov nie je pre mnoho rodičov prekvapivé. Bariéra bude hrať svoju úlohu dokonale a poskytne ochranu počas spánku malému predškolákovi.  Predáva sa spoločne s detskou postieľkou, čo ušetrí veľa času a peňazí, pretože rodičia nie sú nútení hľadať často neoriginálne a nevhodné produkty. Takto osvedčená bariéra v kombinácii s trojbodovou montážou dokonale chráni dieťa počas spánku.

Strana postele: Vyrobené zo 100% borovicového dreva z poľských lesov.

Spodná časť postele: Medzi lamelami dna sú voľné medzery, vďaka ktorým môže vzduch neustále cirkulovať. Jednoduchá cirkulácia vzduchu v matraci zaistí predovšetkým hygienu a vlastnosti.

Vyrobené zo 100% borovicového dreva z poľských lesov. Tento prvok je pravdepodobne najviac vystavený zaťaženiu. Intenzívne hry v postieľke musia prebiehať bez prekvapení, takže sme sa uistili, že dno vydrží mnoho rokov. Naše riešenie sa podobá tomu použitému po stranách, kde sú pruhy zapustené do otvoru pre neho určeného,