ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Cumlík BOHEME IVORY 0+ 1 ks béžová


7.83 Eur

  • skladom u dodávaťela
  • do týždňa

  • 789000
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Bibs

  • Cena bez DPH 6.47 Eur
  • Cena s DPH 7.83 Eur
  • Popis

Cumlík BOHEME IVORY 0+ 1 ks béžová

Cumlík BOHEME IVORY 0+ 1 ks béžová

Cumlík, veľkosť S, vyrobený z organického prírodného kaučuku, vhodný pre bábätká od 0 do 6 mesiacov. Puzdro bolo vyprofilované tak, aby sa nedotýkalo úst a brady bábätka, a predchádzalo tak začervenaniu, pupienkom, erupciám, bakteriálnym erupciám alebo závažnejším kožným infekciám. Kryt má tiež otvory, aby dieťa mohlo pri držaní cumlíka v ústach ľahko dýchať. Každý prvok cumlíka bol navrhnutý v spolupráci s neonantológmi, vďaka čomu bola získaná plná anatomická ergonómia vhodná pre daný vývojový vek bábätka. Biokaučukové cumlíky je možné používať u detí od prvého dňa života. Upokojujúce vlastnosti cumlíkov BIBS vyrobených z organickej gumy 100% bezpečné, 100% organické, bez BPA 0%, bez PVC 0%, žiadne ftaláty 0%. Vyrobené v Dánsku.

Prečo zvoliť bio cumlík hevea ?
Organický kaučuk hevea je 100% prírodný materiál, a preto netoxický. Len veľmi málo detí je alergických na prírodný hevea kaučuk, avšak pri prvom použití je potrebné venovať osobitnú pozornosť prípadným alergickým reakciám a pokiaľ sa objavia, bradavku vymeňte za lekársku silikónovú bradavku.

INFORMÁCIE
Výrobok je vyrobený z prírodného organického kaučuku získaného zo stromov Hevea. Produkt je prírodný a neobsahuje ropné toxíny ako BPA. Spĺňa európske požiadavky (EÚ) No. 321/2011.

ZLOŽENIE
Cumlík: 100% prírodný kaučuk Hevea. Obal: polypropylén (PP)
.

ROZMERY
- priemer hrotu: 15 mm,
- priemer stĺpika: 10 mm,
- výška vsuvky Guma Hevea: 25 - 27 mm,
- priemer ciferníka: 45 mm.

NÁVOD NA POUŽITIE
Pred prvým použitím výrobok umyte a potom zalejte vriacou vodou po dobu 5 minút.
Potom vyberte a nechajte vychladnúť. Pred každým použitím cumlík umyte v mydlovej vode a nechajte uschnúť. Výrobok nie je vhodný na umývanie v umývačke riadu. Výrobok nie je vhodný na mikrovlnnú sterilizáciu. Cumlík by sa mal z bezpečnostných a hygienických dôvodov vymieňať každých 30 dní [intenzívne používanie] až 60 dní [občasné používanie].

VAROVANIE PRE BEZPEČNOSŤ A ZDRAVIE VÁŠHO DIEŤAŤA
Výrobok smie byť používaný iba pod dohľadom dospelej osoby. Nikdy nenechávajte cumlík na mieste slnečného žiarenia (priame slnečné žiarenie), priameho tepla alebo v kvapalinách či dezinfekčných pomôckach dlhšie, než je uvedené (v popise kvapaliny alebo prostriedku), mohlo by dôjsť k oslabeniu cumlíka a
v krajnom prípade k jej poškodeniu. Pred každým použitím skontrolujte stav cumlíka naklonením do všetkých možných smerov. Vyhoďte, ak sa objavia známky poškodenia materiálu alebo slabosti. Len veľmi málo detí je alergických na prírodný hevea kaučuk, avšak pri prvom použití je potrebné venovať osobitnú pozornosť prípadným alergickým reakciám a pokiaľ sa objavia, bradavku vymeňte za lekársku silikónovú bradavku.