ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Cumlík Genius Color Silikón 0-6 m 2 ks


7.00 Eur

  • skladom 1 ks
  • do 2-3 dní

  • 770880
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Nuk, www

  • Cena bez DPH 5.79 Eur
  • Cena s DPH 7.00 Eur
  • Popis

Cumlík Genius Color Silikón 0-6 m 2 ks

Cumlík Genius Color Silikón 0-6 m 2 ks

Popis:
Cumlík je vyrobený z vysoko kvalitného plastu a silikónového cumlíka. Ortodontický tvar podporuje vývoj celej ústnej dutiny dieťaťa. Kanáliky na odtok slín na vnútornej strane náústního krytu. Vhodné pre deti od 18 do 36 mesiacov.

Náústní kryt cumlíka je dekorovaný farebnými, deťom priateľskými motívy.

Všetky NUK cumlíky sú pravidelne testované a sledované nezávislými inštitútmi.

Originálny tvar cumlíka:
Špeciálny ortodontický tvar cumlíkov a cumlíkov NUK navodzuje pri kŕmení rovnako príjemný a bezpečný pocit, ako pri saní dieťaťa z prsnej bradavky pri dojčení. Presne kopírujú jej prirodzenú funkciu a pomáhajú precvičovanie činnosti detských úst, tvárí a čeľustných svalov, rovnako ako správnemu vývoju poschodia v ústnej dutine. Vedecký výskum vývoj detského chrupu, ktorý vykonali prof. Dr .Dr. W.Balters a Dr. med. dent.A. Müller, preukázal, že po dlhodobom používaní bežných guľatých cumlíkov môže dôjsť k deformácii detskej čeľuste.

cumlíky NUK
Malé deti majú prirodzenú túžbu sať. Cmúľanie palca však môže mať za následok deformáciu zubov či čeľustí. Cumlíky NUK ponúkajú vhodnú alternatívu, ako tomuto návyku zabrániť. Ortodontický tvar a rôzne veľkosť cumlíkov NUK napomáhajú zdravému rozvoju ústnej dutiny.

Latexová alebo silikónová?
Oba materiály sú odporúčané z rôznych dôvodov. V zásade môžeme povedať, že latex je pružnejšia a mimoriadne odolný v ťahu. Silikón je odolný voči teplote, je elastický, ľahšie sa však poškodí a pred každým použitím je potrebné overiť, či nedošlo k vzniku trhlín. Ako latex, tak silikón spĺňajú najprísnejšie kritériá. Okrem toho všetky cumlíky a cumlíky NUK sú pravidelne testované nezávislými inštitúciami. Výsledky ich merania potvrdzujú, že uvedené výrobky firmy NUK nevyvolávajú žiadne alergické reakcie.