ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Elektrická odsávačka materského mlieka Easy Natural + pestúnka zadarmo


skladom 3 ks Elektrická odsávačka materského mlieka Easy Natural + pestúnka zadarmo - zväčšiť obrázok

90.00 Eur

  • skladom 3 ks
  • do 1-2 dní

  • 7765321
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Canpol Babies, www

  • Cena bez DPH 74.38 Eur
  • Cena s DPH 90.00 Eur
  • Popis

Elektrická odsávačka materského mlieka Easy Natural + pestúnka zadarmo

Elektrická odsávačka materského mlieka Easy Natural + pestúnka zadarmo

V tejto špeciálnej ponuke získate k elektronickej odsávačke EASY NATURAL opatrovateľku EASYSTART ZADARMO. Cena opatrovateľky je - 1170 Kč

Odsávačka Easy&Natural umožňuje dôkladné odsávanie materského mlieka. Obsahuje až 9 stupňov nastavenia sacej sily v dvoch fázach – stimulácia a hlboké sanie. Približuje sa tak prirodzenému dvojfázovému rytmu sania dieťaťa. Napájanie odsávačky je zo siete. Vďaka priloženým adaptérom môžete mlieko odsávať priamo do akejkoľvek fľaše Canpol babies s úzkym alebo širokým hrdlom aj do zásobníka na uchovávanie mlieka.

Chrakteristika:

- Odsávačka Easy&Natural umožňuje dôkladné odsávanie materského mlieka.
- Obsahuje až deväť stupňovú reguláciu sily sania vytvorenú na prizodenom dúfázovom rytme sania dieťaťa. 1. fázou je rýchle sanie dieťaťa, ktoré stimuluje vytekanie mlieka z prsníka, 2. fázou je voľné hlboké sanie.
- 2 fázy odsávania - stimulácia a hlboké sanie.
Fáza stimulácie napodobňuje rýchle sacie pohyby bábätka, ktoré podporujú vytekanie mlieka. Fáza hlbokého sania simuluje efektívne a aktívne sanie ako pri dojčení.
- 9 možností nastavenia - V každej fáze je k dispozícii 9 stupňov nastavenia sacej sily.
Celkom teda 18 možností nastavenia podľa vašich preferencií a potrieb.
- Jemná masáž - Citlivá masáž a mäkký silikónový nástavec pre zvýšenie vášho komfortu pri odsávaní materského mlieka.

Jednoduchá údržba - Malý počet častí uľahčuje údržbu a umývanie.
- Spätný ventil - Zabraňuje mlieku, aby sa vracalo a tlačí ho smerom do fľaše.

- Malá a praktická - Telo odsávačky sa zmestí do dlane.
Rozmer iba 10 x 8 cm. Odsávačku materského mlieka môžete umiestniť do praktického vrecka a mať ju tak po ruke, kedykoľvek potrebujete.
- Sada obsahuje - zásobník na uchovávanie pokrmu, úplnú dojčenskú fľašu, adaptéry pre širokohrdlé a úzkohrdlé fľaše, praktické púzdro.

- Kompatibilita - je možné použiť na všetky fľaše Canpol babies (úzkohrdlé aj širokohrdlé).


Stlačte tlačidlo mode, ktoré reguluje rýchlosť sania a vyberte si jeden z troch režimov:
express – rýchly režim

natural - prirodzený režim
strong – silný režim

Mlieko už vyteká a dieťa sa nemusí tak namáhať s jeho vysaním. Pomaly sa stáva hustejšou, sýtejšou a tempo sania sa spomaľuje.

Odsávajte pokrm do okamihu, keď cítite, že už odteká značne pomalšie. Priložte odsávačku k druhému prsníku a v odsávaní pokračujte. Po ukončení odsávania odskrutkujte od odsávačky fľašu, naskrutkujte cumlík a môžete mlieko podávať dieťaťu.
 
Odsávačka zodpovedá požiadavkám:
Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami,
Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených na styk s potravinami.

Elektronická detská opatrovateľka EasyStart (zadarmo k opatrovateľke)

 
Elektronická detská pestúnka EasyStart je praktickým pomocníkom pri monitorovaní detí. Opatrovateľka disponuje funkciami, vďaka ktorým budete svojmu dieťaťu vždy nablízku. Vynikajúca kvalita zvuku - navyše s funkciou obojsmernej vysielačky, za pomoci ktorej je možné dieťa hlasom utíšiť. Dosah monitorov - až 300 metrov. Vysoká citlivosť mikrofónu – až 5 úrovní. Detailný prenos zvukov s nastaviteľnou hlasitosťou - tichý a hlasný. Nastaviteľná hlasitosť prijímača - 5 úrovní. Optické a zvukové hlásenie pri - intenzite plaču dieťaťa, strate spojenia medzi jednotkami alebo slabej batérii. 2 typy napájania prijímača pre rodičov - batérie a sieť. Opatrovateľky sú určené iba pre suché prostredia. Nie sú vhodné na použitie vo vlhkých priestoroch alebo vonku za mokra. Zariadenie je určené na použitie v domácnostiach. Nie je určené na komerčné použitie. Toto zariadenie je určené ako doplnková pomoc. Prístroj používajte iba na zvýšenie bezpečnosti. Nikdy nemôže slúžiť ako náhrada ľudskej prítomnosti.
 
Režimy prístroja
Opatrovateľka má režim Eco, v ktorom sa vysielač (detská jednotka) automaticky prepne do pohotovostného režimu, akonáhle vaše dieťa pokojne spí. V závislosti od nastavenia citlivosti sa nezapne, kým dieťa nezačne vydávať hluk alebo nezačne plakať. Ak si chcete byť istí, že počujete každý zvuk z izby, môžete nastaviť citlivosť prenosu na maximum. Pri tomto nastavení je detská jednotka neustále zapnutá. Ak nechcete počuť žiadne zvuky, môžete nastaviť hlasitosť na stlmenie. V tomto prípade sa pre zvukovú indikáciu zobrazí iba LED diódami, pokiaľ vaše dieťa vydáva zvuk. Aktivácia režimu Eco-Mode minimalizuje vysokofrekvenčné žiarenie v detskej izbe. V tomto režime detská jednotka vysiela iba krátky signál materskej jednotke každých 30 sekúnd, aby otestovala spojenie. Ak je rodičovská jednotka mimo rozsahu, rodičia budú upozornení pípnutím.
 
Varovanie!
Aby nedošlo k úrazu elektrickým prúdom, zraneniu a poškodeniu, pred čistením prístroja vždy odpojte sieťový adaptér zo zásuvky. Nikdy neponárajte jednotlivé časti do vody. Pozor! Za žiadnych okolností nepoužívajte abrazívne, korozívne alebo drsné čistiace prostriedky, mohlo by dôjsť k poškodeniu prístroja. V prípade potreby utrite jednotlivé časti vlhkou handričkou. Opatrovateľku používajte iba v prípade, že všetky súčasti úplne vyschnú.
 
Produkt je certifikovaný a zodpovedá požiadavkám:
ISO 9001
ISO 22716