ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Elektronická odsávačka materského mlieka


145.38 Eur

  • skladom 1 ks
  • do 2-3 dní

  • 779489
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Philips Avent, www

  • Cena bez DPH 120.15 Eur
  • Cena s DPH 145.38 Eur
  • Popis

Elektronická odsávačka materského mlieka

Elektronická odsávačka materského mlieka

 

Inšpirované prírodou, efektívne pre matku

Elektrická odsávačka materského mlieka Philips Avent udržuje optimálny tok mlieka a jemne sa prispôsobuje veľkosti a tvaru bradavky. Vyznačuje sa novou technológiou pumpovania, pri ktorej sanie a tlak na bradavku dokonale odráža správanie dieťaťa pri kŕmení. Technológia Natural Motion pre rýchlejší tok mlieka. Odsávajte viac mlieka za kratšiu dobu vďaka hrnčeku, ktorý stimuluje bradavku a odsáva mlieko ako bábätko. Zariadenie plynule prechádza z režimu stimulácie do režimu odsávania a podľa toho stimuluje bradavku a sanie pre maximálny prietok mlieka. Na základe času do začiatku toku (čas do MER) . Jedna veľkosť lievika sa hodí pre 99,98% bradavíc * Jedna veľkosť pre všetky bradavky. Všetci máme rôzne tvary a veľkosti, ale silikónový uzáver sa jemne ohýba a prispôsobuje tvaru každej bradavky. . Pohodlná pumpovacia poloha bez predkláňania. Relaxujte pri pumpovaní vďaka designu, ktorý vám umožní sedieť vzpriamene.

Personalizované ovládanie, 8 modulov stimulačnej fázy a 16 modulov odsávania. Prispôsobte si každé sedenie tak, aby vyhovovalo vašim potrebám, pomocou širokej škály nastavení stimulácie a pumpovania. Odsávajte mlieko kedykoľvek a kdekoľvek vďaka tichému motoru s tenkým dizajnom. Iba sieťové napájanie. Potrebné minimum dielov a intuitívny design. Vďaka nášmu uzavretému odsávaciemu systému mlieko nezostáva v tube, takže ho netreba omývať. Menej dielov uľahčuje opätovné zostavenie.

Funkcia pamäte
Viete, čo vám vyhovuje?
Odsávačka materského mlieka si automaticky pamätá vaše posledné nastavenie, takže sa len posaďte a stlačte štart. Funkcia Pauza / Štart pokiaľ potrebujete upraviť zariadenie alebo si dať pauzu, tlačidlo Štart/Pauza máte vždy po ruke. Napájacie napätie 100-240 V V.

Materiál:
Fľaša Bez BPA* Polypropylén Bradavka Bez BPA* Kremík

Obsah sady:
Jedna čerpacia súprava Motorová časť (len sieťová prevádzka) 1 ks.

Fľaša s objemom 125 ml s cumlíkom 0 mesiacov + 1 ks.
Micro-USB napájací zdroj (napájaný zo siete) 1 ks.
Zatvárací kryt 1 ks.

Jednorazové prsné vložky 2 ks.