ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Hracia deka podložka s hrazdou FARMA


skladom 2 ks Hracia deka podložka s hrazdou FARMA - zväčšiť obrázok

59.02 Eur

  • skladom 2 ks
  • do 1-2 dní

  • 777926
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Tiny Love, www

  • Cena bez DPH 48.78 Eur
  • Cena s DPH 59.02 Eur
  • Popis

Hracia deka podložka s hrazdou FARMA

Hracia deka podložka s hrazdou FARMA

Krásne farebná hracia deka Tiny Love s hrazdou ponúka okrem bežných hracích súčasťou aj skryté aktívne prvky priamo v deke, ktoré si vaše dieťa zamiluje. Deťmi veľmi obľúbené zrkadielko podporuje a motivuje na pobyt v polohe na brušku. Roztomilé závesné hračky možno po hrazdičke jednoducho premiestniť pomocou krúžkov. Tiny Love hracia deka svojím atraktívnym spracovaním podnecuje rozvoj sluchu, zraku a hmatu vášho dieťaťa a podporuje rozvoj jemnej a hrubej motoriky vášho dieťaťa. Deka je vhodná pre deti od narodenia.

Charakteristika:
    Rozvíja hrubú a jemnú motoriku
    Deka Tiny Love je vybavená skrytím aktívnymi prvkami
    Obsahuje niekoľko závesných odnímateľných hračiek
    Hrazdu možno sklopiť
    Vhodná pre deti od narodenia

Výhody hracie deky Tiny Love s hrazdou

Hracia deka Tiny Love s hrazdou poskytuje dostatočný hrací priestor a zábavu pre náročných detské obdobie pasení koníčkov. Hrazdu možno plne sklopiť a využívať len samostatnou deku.Během času stráveného na deke dieťa stimuluje svoje zmysly jasnými farbami a výraznými tvarmi (zrak), hrkálkami (sluch) a rôznymi textúrami a materiály (hmat). Hracia deka Tiny Love povzbudzuje dieťa, aby dvíhalo hlavičku a rozvíjalo koordináciu očí a rúk.
Hracia deka Tiny Love s hrazdou Slnečný deň v jednotlivých obdobiach dieťaťa

1-3 mesiace
Užívajte si spoločné chvíle v príjemnom priestore deky Tiny Love. Rozprávajte a spievajte vášmu bábätku, ukazujte mu jednotlivé hračky v jeho dosahu.

3-6 mesiacov
Pri ležaní na brušku dieťa pozoruje svoj odraz v zrkadle a farebné obrázky pod sebou. Posilňuje tak ramenné svaly a podporuje tak vývoj hrubej motoriky.