ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dojčenská fľaša Natural Avent 260 ml s ultra mäkkou cumlíkom


skladom 1 ks Dojčenská fľaša Natural Avent 260 ml s ultra mäkkou cumlíkom - zväčšiť obrázok

9.24 Eur

  • skladom 1 ks
  • do 1-2 dní

  • 775948
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Philips Avent, www

  • Cena bez DPH 7.63 Eur
  • Cena s DPH 9.24 Eur
  • Popis

Dojčenská fľaša Natural Avent 260 ml s ultra mäkkou cumlíkom

Dojčenská fľaša Natural Avent 260 ml s ultra mäkkou cumlíkom

Prirodzené prisatie vďaka širokému cumlíka v tvare prsníka. Cumlík v tvare prsníka podporuje prirodzené prisatie podobné ako pri dojčení a zjednodušuje vášmu dieťaťu prechod medzi dojčením a kŕmením z fľaše.

Mimoriadne mäkký cumlík navrhnutý tak, aby pripomínal prirodzený tvar a povrch prsníka. Cumlík má ultra mäkkú štruktúru, aby pripomínal prirodzený tvar a povrch prsníka.

0% BPA, podľa predpisu EÚ 10/2011

Čo je to kolika a ako ovplyvňuje deti? Koľkým je čiastočne spôsobená prehĺtaním vzduchu pri kŕmení, čo vedie k nepohodlie v tráviacom systéme dieťaťa. Medzi príznaky patrí plač a podráždené správanie.

Flexibilná špirálová konštrukcia kombinovaná s lupeňmi. Antikolikové ventil je navrhnutý tak, aby vzduch prúdil vo fľaši nie do bruška dieťaťa, čo znižuje riziko koliky a nepohodlie.

Antikolikové ventil je navrhnutý tak, aby znižoval riziko koliky a nepohodlie. Sú k dispozícii cumlíky s rôznymi prietokmi

Rad fliaš Philips Avent Natural ponúka cumlíky s rôznou mäkkosťou a s niekoľkými prietoky pre každú fázu vývoja vášho dieťaťa.

Ergonomický tvar pre maximálne pohodlie. Jedinečný tvar fľaše umožňuje ľahké držanie a uchopenie v akomkoľvek smere a zaisťuje tak maximálne pohodlie, dokonca aj pre malé ručičky dieťaťa.

Jednoduché použitie a čistenie, rýchle a jednoduché zostavenie. Široké hrdlo fľaše zaisťuje ľahké plnenie aj umývanie. Fľaša má len niekoľko častí, preto sa ľahko a rýchlo zostavuje.

Kompatibilný s radom Philips Avent Natural. Kombinujte časti našich odsávačiek materského mlieka, fliaš a hrnčekov a vytvorte si tak výrobok prispôsobený vašim potrebám!

Táto fľaša neobsahuje BPA. Fľaša Philips Avent Natural je vyrobená z materiálu bez obsahu BPA * (z polypropylénu).