ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kolotoč nad postieľku Magic Stars ružová


58.92 Eur

  • skladom 1 ks
  • do 2-3 dní

  • 782386
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Chicco, www

  • Cena bez DPH 48.69 Eur
  • Cena s DPH 58.92 Eur
  • Popis

Kolotoč nad postieľku Magic Stars ružová

Kolotoč nad postieľku Magic Stars ružová

 

Kolotoč na detskú postieľku Magic Stars je určený pre deti od prvého dňa narodenia. Jedná sa o starostlivo vyrobenú mäkkú hračku, ktorú možno použiť mnohými spôsobmi. Pomocou plastovej skrutky na základni hračky sa priskrutkuje medzi priečky postieľky. Sprevádza dieťa vo chvíľach pred spánkom, pomaly ho privádza k relaxácii, upokojuje kľudnými melódiami a plní miestnosť mäkkým svetlom. Jemné a postupné fázy zaspávanie dieťaťu umožní pokojný a zdravý spánok. Tri prívesky pripojené k baldachýnu hračky odkazujú na znaky typické pre rad hračiek First Dreams - dieťa v nočnom klobúku na oblaku, mesiaci a hviezde.

Prívesky sa plynulo pohybujú v rytme melódií prehrávaných z projektora. Medzi nimi si môžeme vybrať klasickú hudbu, ktorá má veľmi pozitívny vplyv na vývoj dieťaťa alebo New Age. Po zapnutí sa melódie budú prehrávať a budú sa automaticky a nepretržite meniť po dobu 18 minút. Tlačidlá pre výber typu hudby sú umiestnené na paneli. K dispozícii je aj senzor plaču. Vďaka senzoru sa melódie zapnú aj na zvuk detského plaču.

Keď je dieťa ešte hore, môže tesne pred zaspaním alebo po prebudení sledovať farebné projekcie. Všetky funkcie hračky a ich správa sú tiež možné diaľkovo pomocou priloženého infračerveného diaľkového ovládania. Keď dieťa trochu vyrastie a závesy vrchlíka sú demontované, hlavný panel ponechaný detskou postieľkou bude naďalej plniť svoje funkcie prispôsobené starším deťom. Osvetlený veľký modrý mesiac bude svietiť žlto a bude to krásna nočná lampa s extrémne jemným svetlom.  Vzhľadom k typu hračky a charakteristickému balenia je kolotoč na postieľky Magic Stars skvelým nápadom ako prvý darček pre dieťa.

Je k dispozícii v ružovej a modrej farbe.