ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kontrastná edukatívna knižka SENSORY TOYS


ZĽAVA49 % skladom 2 ks Kontrastná edukatívna knižka SENSORY TOYS - zväčšiť obrázok

20.00 Eur Zľava 49 %

10.47 Eur

  • skladom 2 ks
  • do 1-2 dní

  • 778838
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Canpol Babies, www

  • Pôvodná cena 20.00 Eur
  • Zľava 49 %

  • Cena bez DPH 8.65 Eur
  • Cena s DPH 10.47 Eur
  • Popis

Kontrastná edukatívna knižka SENSORY TOYS

Kontrastná edukatívna knižka SENSORY TOYS

Kontrastná edukatívna knižka z kolekcie SENSORY je určená už pre najmenšie deti. Hračku je možné jednoducho upevniť vďaka klipom na požadované miesto - kočík, postieľku alebo autosedačku. Praktický doplnok disponuje šuštiacim a pískacími elementy, zrkadielkom, hrkálkou, hryzátkom a odnímateľnými prvky. Senzorické farby a rôzne textúry materiálov stimulujú rozvoj zmyslov dieťaťa.

width=206

Prečo sú senzorické hračky tak dôležité?

Zrak dieťaťa je po narodení najmenej rozvinutým zmyslom. Tma, ktorá prevláda v maternici, nedovoľuje, aby sa zrak v prenatálnom období plne rozvinul. Po narodení je zrak dieťaťa rozmazaný a hmlistý. Dieťa vidí iba obrysy v rozmedzí 20-30 cm, veľké tvary a prvky z prostredia. Asi po mesiaci začne vidieť farby, spočiatku červenej a čiernej. Asi za tri mesiace si začne všímať ďalších výrazných farieb. Približne vo veku šiestich mesiacov začína vidieť detaily na obrázkoch a tiež vidí oveľa jasnejšie. V dvanástom mesiaci života je už zrak dieťaťa plne vyvinutý ako u dospelého a stáva sa skvelým nástrojom pre objavovanie sveta. Senzorické hračky z novej kolekcie SENSORY tak pomáhajú stimulovať zrak dieťaťa a trénujú schopnosť sústrediť pozornosť už od prvých týždňov života.

width=39

O kolekciu SENSORY:

Senzorická kolekcia hračiek bola vyvinutá pre deti do jedného roka. Počas tohto obdobia dochádza k najvýznamnejším zmenám v psychomotorickom vývoji dieťaťa. Senzorické hračky sú reakciou na aktuálny trend na trhu, ktorý sa zameriava na podporu rozvoja prostredníctvom zábavy, kedy rodič spolu s dieťaťom môže stimulovať rozvoj zraku, precvičovať schopnosť sústrediť pozornosť na objekt, zameriavať a nasledovať objekty očami alebo precvičovať obratnosť a koordináciu.

Návod na použitie:

Udržujte hračku v čistote. Pokyny pre pranie sú umiestnené na štítku produktu. Ručné pranie na 30 ° C mydlovým prostriedkom. Pred každým použitím dôkladne skontrolujte. Produkt vyhoďte pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania. Pred podaním hračky deťom odstráňte všetky obalové prvky, aby nedošlo k uduseniu a uchovávajte ich mimo dosahu detí. Návod uschovajte pre neskoršiu potrebu. Kód šarže je umiestnený na obale.

Hračka zodpovedá certifikáciám:
ISO 9001
ISO 22716
Výrobok je navrhnutý a schválený v EÚ.