ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Fľaša s potlačou CUTE ANIMALS 120ml BPA 0%


skladom 5 ks Fľaša s potlačou CUTE ANIMALS 120ml BPA 0% - zväčšiť obrázok

2.54 Eur

  • skladom 5 ks
  • do 1-2 dní

  • 777885
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Canpol Babies

  • Cena bez DPH 2.10 Eur
  • Cena s DPH 2.54 Eur
  • Popis

Fľaša s potlačou CUTE ANIMALS 120ml BPA 0%

Fľaša s potlačou CUTE ANIMALS 120ml BPA 0%

 

Fľaša Canpol babies s objemom 120 ml je vyrobená z materiálu tritan copolyester. Nepraská, je bezpečná, ľahká, praktická a farebná. Fľaša sa dodáva v troch farebných variantoch. Spĺňa najvyššie požiadavky kvality. V štandardnom prevedení obsahuje silikónový cumlík s pomalým prietokom. Fľaša neobsahuje BPA.


width=132

Náhradné cumlíky a náustky nájdete v oddieli cumlíky a náustky. Značka Canpol babies odporúča dojčenie ako najlepšiu a najzdravšiu formu výživy dieťaťa. Alternatívne formy kŕmenia dieťaťa vždy konzultujte s pediatrom, pôrodnou asistentkou, detskou sestrou alebo farmaceutom. Pristúpte k nemu iba v prípade, že je dojčenie nemožné alebo nedostačujúce. UPOZORNENIE! Dojčenská fľaša je vyrobená z TRITANU - z nového bezpečného materiálu, ktorý neobsahuje BPA. Pretože vlastnosti tohto materiálu sa líšia od predtým používaného polykarbonátu, umývajte tritánovú fľašu podľa nižšie uvedeného návodu.

Návod na použitie
Pred prvým použitím fľašu a všetky jej diely vrátane cumlíka dôkladne umyte a potom z hygienických dôvodov sterilizujte vyvarením vo vriacej vode po dobu asi 5 minút. Dlhšie vyváranie alebo príliš tvrdá voda môžu spôsobiť vznik vápenatých usadenín. Fľašu a cumlík čistite pred každým použitím, vypláchnite horúcou vodou.

Dôležité! Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa!
Používajte iba pod dohľadom dospelej osoby. Nikdy nepoužívajte cumlík ako cumlík. Dlhodobé aj predĺžené sanie tekutín môže spôsobiť vady zubnej skloviny dieťaťa. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu. Upozornenie! Výrobok nie je hračka. Všetky diely výrobku uchovávajte mimo dosahu dieťaťa. Ohrievanie v mikrovlnnej rúre môže spôsobiť nerovnomernú, miestami príliš vysokú teplotu. Fľaša sa môže poškodiť pádom alebo silným úderom.

Dojčenská fľaša zodpovedá požiadavkám
Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004/EC – všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a predmetoch z plastov určených na styk s potravinami
EN 14350-1 - Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 1: Všeobecné a mechanické požiadavky a skúšky
EN 14350-2 - Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 2: Chemické požiadavky a skúšky