Fľaša športová so slamkou malá 270 ml ružová


2.90 Eur

  • není skladem
  • do týdne

  • 776961
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Canpol Babies, www

  • Cena bez DPH 2.39 Eur
  • Cena s DPH 2.90 Eur
  • Popis

Fľaša športová so slamkou malá 270 ml ružová

Fľaša športová so slamkou malá 270 ml ružová

Praktická, farebná fľaša so slamkou je určená deťom starším 12-tich mesiacov, ktoré už vedia samostatne piť. Výhody fľaše oceníte najmä pri cestovaní a prechádzkach. Profilovaný tvar uľahčuje dieťaťu držanie. Objem 270ml. Náhradné slamky nájdete pod číslom 56/106 v oddiele cumlíka a slamiek.

Návod na použitie.

Udržujte v čistote.

Pred prvým a každým ďalším použitím dôkladne umyte všetky rozmontované diely (fľašu, viečko sa slamkou) v teplej vode šetrným umývacím prípravkom, dôkladne opláchnite, prelejte vriacou vodou. Nevyvárajte. Môžete umývať v umývačke riadu. Neodporúčame umývať v umývačke riadu slamku, pretože používané umývacie prostriedky ju môžu poškodiť. Fľašu bez viečka môžete používať v mikrovlnnej rúre. Nezabudnite, že pri ohrievaní v mikrovlnnej rúre musí byť fľaša otvorená. Ohrievanie v mikrovlnnej rúre venujte zvýšenú pozornosť. Vždy dôkladne premiešajte ohriaty pokrm a skontrolujte jeho teplotu pred podaním dieťaťu. Husté tekutiny a ovocné šťavy (napr. s kúskami ovocia) môžu slamku upchať.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!

Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Dlhodobé aj predĺžené sanie tekutín môže spôsobiť vady zubnej skloviny dieťaťa. Pred každým použitím výrobok dôkladne skontrolujte. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia výrobok ďalej nepoužívajte. Vždy skontrolujte teplotu pokrmu podávaného dieťaťu. Ohrievanie v mikrovlnnej rúre môže spôsobiť nerovnomernú, miestami príliš vysokú teplotu. Fľaša nie je určená deťom mladším ako 6 mesiacov. Upozornenie! Výrobok nie je hračka. Všetky diely výrobku uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

 

Fľaša zodpovedá požiadavkám:

Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004 / EC - všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami, Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a výrobkov z plastických určených na styk s potravinami, EN 14350

-1 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie pre pitie - Časť 1: Všeobecné a mechanické požiadavky a skúšky, EN 14350

- 2 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie pre pitie - Časť 2: Chemické požiadavky a skúšky.