ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Multifunkčná kolíska SIMPLE s diaľkovým ovládaním sivá


skladom 1 ks Multifunkčná kolíska SIMPLE s diaľkovým ovládaním sivá - zväčšiť obrázok

107.45 Eur

  • skladom 1 ks
  • do 1-2 dní

  • 769691
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Milly Mally, www

  • Cena bez DPH 88.80 Eur
  • Cena s DPH 107.45 Eur
  • Popis

Multifunkčná kolíska SIMPLE s diaľkovým ovládaním sivá

Multifunkčná kolíska SIMPLE s diaľkovým ovládaním sivá

 

Kolíska Sweet Melody zaujme krásnymi farbami a funkčnosťou. Mnoho rodičov ocenilo, že kolíska Sweet Melody má mnoho vybavení, ktoré sú atraktívne pre deti a rodičov. Jeho veľkou výhodou je, že sa jedná o multifunkčný výrobok, môže to byť pohodlná posteľ alebo tradičná kolíska. Má kolieska, vďaka ktorým ho môžeme ľubovoľne presunúť na akékoľvek miesto v dome alebo na záhrade, prichádza s moskytiérou, ktorá ochráni dieťa pred hmyzom. Pohyblivosť kolísky poskytuje veľké pohodlie, pretože dieťa bude vždy blízko rodičom. Má spodný kôš, ktorý nám umožní mať potrebné veci vždy blízko dieťaťa a reagovať na jeho potreby včas, bez toho aby sme od neho boli príliš ďaleko. Čo je veľmi dôležité, kryt kolísky je vyrobený z príjemného na dotyk a vzdušného materiálu, ktorý možno prať, takže môžete kolísku kedykoľvek osviežiť.

Má kolotoč s farebnými zvieratami a melódiami. Tieto funkcie priťahujú pozornosť batoľaťa a hudba pomôže dieťa upokojiť a upokojiť. Kolíska má zníženú bočnú stenu, ktorá v sade s lampou zabudovanou v kolotoči poskytne veľké pohodlie pri každodennej a často aj nočnú starostlivosť o dieťa. Pre pohodlie rodičov sú tieto funkcie ovládané diaľkovým ovládačom. Voliteľne má tiež špeciálne vrecko na riad. Jeho ďalšou výhodou je nastaviteľná výška na rôznych úrovniach, ktorá rodičom uľahčuje uspávanie dieťaťa a zaisťuje bezpečie batoľa.

Charakteristika
Tyče kolísky majú kolieska, ktoré možno ľahko uzamknúť. Po vyzdvihnutí kolies získavame tradičné kolísku na slučka. Štvorstupňové nastavenie výšky znížená bočná stena pre jednoduché prebaľovanie dieťaťa odnímateľná nastaviteľná kapucňa kolotoč s mäkkými maskotov a blikajúcimi svetlami (vibrácie, melódie, nočná lampa) poťah snímateľný na pranie, prešívaná vnútorná podšívka, vinylová matrace, kontajner na príslušenstvo.

K dispozícii je verzia 4v1 s diaľkovým ovládaním.