ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Plyšová hračka s melódiou Panda 20 cm


29.67 Eur

  • skladom u dodávaťela
  • do týždňa

  • 784063
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Cloud B, www

  • Cena bez DPH 24.52 Eur
  • Cena s DPH 29.67 Eur
  • Popis

Plyšová hračka s melódiou Panda 20 cm

Plyšová hračka s melódiou Panda 20 cm

 

Obrie objatia a pokojné zvuky upokojí vášho drobčeka k pokojnému spánku. Obľúbené upokojujúce zvuky sú späť v zbrusu novej podobe! Tento rozkošný, maznavý priateľ je dokonalým spoločníkom na noc vďaka skrytému zvukovému panelu, ktorý prehráva osem upokojujúcich zvukov a melódií, aby uviedol váš malý do kľudného a relaxačného spánku. Extrémne rozkošný a mäkký, hudobný box. Panda bude počas dňa obľúbeným plyšovým spoločníkom vášho dieťaťa a vaším obľúbeným riešením nočného spánku dieťaťa.

Funkcia
Osem upokojujúcich zvukov a melódií: tlkot srdca matky, jarné prehánky, surfovanie po oceáne, piesne o veľrybách, Twinkle Twinkle, Rockabye Baby, klasická uspávanka, upokojujúce melódie. Nastaviteľná hlasitosť. Bolo vedecky dokázané, že podporuje lepší spánok. Dve možnosti automatického vypnutia: 23 a 45 minút. Ľahké zapínanie na suchý zips pre pripevnenie na postieľku, kočík alebo autosedačku. Hrací panel možno vysunúť. Po odstránení hracieho panelu možno prať v práčke a sušiť. Konštrukcia najvyššej kvality prekračuje bezpečnostné štandardy: bez ftalátov, bez latexu, bez olova, bez BPA. Ideálna pre novorodencov a staršie deti.

Čo je v krabici
Super plyšová hračka so skrytým SoundBar 2 batérie AA (Áno! Batérie sú súčasťou balenia!). Funguje to ako sen. Rozkošná Panda má 4 biele zvuky, ktoré upokojujú a pomáhajú upokojovať malé, keď je čas ísť spať, vrátane tlkotu srdca, ktorý napodobňuje upokojujúce zvuky, ktoré vaše dieťa pozná z maternice. Pretože sluch batoliat je citlivejší ako sluch dospelých, sú všetky produkty Cloud udržiavané na odporúčanej úrovni zvuku pre batoľatá. Jednoduché použitie s 8 upokojujúcimi zvukmi a melódiami, z ktorých si môžete vybrať. Panda má tiež zapínanie na suchý zips, vďaka ktorému môžete na každú posteľ ľahko pripnúť najnovšieho spoločníka vášho dieťaťa. A keď Panda potrebuje kúpeľ, vytiahnite reproduktor a dajte maskota do bielizne. Je to nádherný darček.

Rodičia, ktorí dostanú tento darček, vám budú nesmierne vďační! Upokojujúce zvuky v super rozkošnej plyšovej pande sú najlepším spôsobom, ako pomôcť vášmu malému zaspať. Panda sa tiež stane obľúbeným spoločníkom dieťaťa.

Rozmery (cm):
- šírka 26,5 x výška 19 x dĺžka / hĺbka 10