ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Prášok do umývačky 10 kg


ZĽAVA25 % Prášok do umývačky 10 kg - zväčšiť obrázok

64.00 Eur Zľava 25 %

48.00 Eur

  • nie je skladom
  • skladom u dodávaťela

  • GB4022
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Sonett, www

  • Pôvodná cena 64.00 Eur
  • Zľava 25 %

  • Cena bez DPH 39.67 Eur
  • Cena s DPH 48.00 Eur
  • Popis

Prášok do umývačky 10 kg

SONETT Prášok do umývačky 10kg

Účinný ekologický prostriedok do umývačky riadu.

Špeciálne zloženie z ľahko odbúrateľných surovín efektívne odstráni mastné škvrny i zaschnuté zvyšky jedla. Nevhodný na striebro, olovnatý krištáľ a ručne maľovaný porcelán. Vhodný pre všetky domáce umývačky riadu. Účinný aj pri silnom znečistení.

Dávkovanie: 15 - 30 ml na jeden umývací cyklus. Prípravok nasypte do príslušného zásobníka. Dodržujte pokyny výrobcu vašej umývačky.

Zvláštnosti produktu
U tohto produktu nepoužívame agresívne bieliace prostriedky s obsahom chlóru, fosfáty, syntetické prostriedky na ochranu striebra, enzýmy atď. Napriek tomu tento čistiaci prostriedok zvládne výborne aj silné znečistenie.

Pôvod a vlastnosti jednotlivých zložiek
Silikáty sa získavajú roztavením piesku so sódou a sú vďaka svojej alkalite schopné tuk na riad zmydelnatením premeniť a zaistiť jeho vodorozpustnosť. Prilepené zvyšky jedla sa pomocou týchto silikátov rozmočí a uvoľní. Soda vyrábaná z kuchynskej soli a vápna, rozptyľuje tuk na jemné kvapôčky, a podporuje tak schopnosť silikátov rozpúšťať tuk. Citrát, získavaný pri fermentácii vedľajšej produktov výroby cukru ako napr. Melasy, sa do čistiaceho prostriedku do umývačky riadu pridáva preto, aby pútal vápnik v umývacej vode a chránil umývačku pred jeho usadeninami; je totiž známe, že mnohé umývačky aj cez zabudovaný iontový výmenník (zariadenie na zmäkčovanie vody) vodu nedostatočne zmäkčujú.

biologické odbúravanie
Mydlo stráca okamžite po použití, v bezprostrednej reakcii s vápnikom obsiahnutým vždy v odpadovej vode, svoje vlastností znižujúce povrchové napätie (primárne odbúravanie). Vápenaté mydlo je následne zo 100% rozkladané na oxid uhličitý a vodu (sekundárne odbúravanie). Cukrové zmáčadlo a deriváty kokosového oleja sú získavané chemickou konverziou pomocou kyselín zo surových materiálov čisto rastlinného pôvodu a kompletne si zachovávajú svoju prirodzenú štruktúru. Pre mikroorganizmy je preto ľahké je kompletne rozložiť. Etanol je do prírodného cyklu navrátený v priebehu niekoľkých hodín.

Upozornenie: Pre dokonalý účinok je nutné pravidelne používať leštidlo a regeneračnú soľ do umývačky SONETT.

Celý obal je recyklovateľný

zloženie:
INCI: Sodium citrate, sodium metasilicate, sodium silicate, sodium percarbonate, sodium carbonate