ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Prebaľovacia podložka mäkká tvarovaná Cosy 50x70 cm Libelula červená


skladom 1 ks Prebaľovacia podložka mäkká tvarovaná Cosy 50x70 cm Libelula červená - zväčšiť obrázok

13.89 Eur

  • skladom 1 ks
  • do 1-2 dní

  • 784868
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Ceba Baby, www

  • Cena bez DPH 11.48 Eur
  • Cena s DPH 13.89 Eur
  • Popis

Prebaľovacia podložka mäkká tvarovaná Cosy 50x70 cm Libelula červená

Prebaľovacia podložka mäkká tvarovaná Cosy 50x70 cm Libelula červená

 

Starostlivosť o bábätko je jedným z tých okamihov, keď chceme svojmu bábätku zaistiť bezpečie a pohodlie. Naša znalosť potrieb tých najmladších nám umožnila vytvoriť pohodlnejšiu, špeciálne tvarovanú prebaľovaciu podložku na komodu. Prebaľovacia podložka COSY od Ceba Baby je mäkký a šetrný výrobok pre bábätká.

NOVÝ ergonomickejší tvar prebaľovacej podložky splní očakávania najnáročnejších rodičov a zároveň zaistí maximálne pohodlie pre dieťa.

Prebaľovacie podložky Ceba Baby sú perfektné na použitie od prvých okamihov života a vďaka tomu, že sú vyrobené zo starostlivo vybraných certifikovaných materiálov, sa nielen ľahko čistia, ale sú tiež bezpečné pri kontakte s jemnou a citlivýou kožou dieťaťa. Prebaľovacie podložky COSY je možné použiť na tvrdé povrchy komôd určených na prebaľovanie bábätiek.

Rozmery: 50x70 cm.