ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Prestieradlo bambusové 120x60 cm PAPER PLANES


15.78 Eur

  • skladom u dodávaťela
  • do týždňa

  • 785354
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Baby Ono, www

  • Cena bez DPH 13.04 Eur
  • Cena s DPH 15.78 Eur
  • Popis

Prestieradlo bambusové 120x60 cm PAPER PLANES

Prestieradlo bambusové 120x60 cm PAPER PLANES

 

Ultra jemné a na dotyk príjemné prestieradlo z bambusového džerseja, zaisťujúce pohodlie pre citlivú pokožku malého dieťaťa. Prestieradlo je ideálne na matrace z detských postelí. Dokonale sa prispôsobí matracu vďaka gumičke všitej okolo prestieradla. Bambusové prestieradlo je extrémne mäkké a jemné, zvyšuje zmyslový zážitok dieťaťa, má upokojujúci účinok na pokožku.

DARČEKOVÉ BALENIE
Výrobok je zabalený v elegantnej kartónovej krabici, takže môže byť perfektným darčekom pre mladých rodičov. Ideálna voľba pre deti s kožnými problémami, pretože bambusové rúno je hypoalergénne. Vzory použité na obliečky vychádzajú z najnovších módnych a interiérových trendov. Prestieradlo poskytuje v lete pocit chládku, zabraňuje prehriatiu a poteniu dieťaťa, v zime mierne zahreje.

ANTIBAKTERIÁLNE VLASTNOSTI
Vďaka svojim antibakteriálnym vlastnostiam prestieradlo eliminuje množenie mikroorganizmov, ktoré sú zodpovedné za vznik nepríjemného zápachu.

Technické vlastnosti
Materiál: 100% bambusový džersej.
Odporúčania pre pranie: nepoužívajte aviváž, odporúča sa odstreďovať až 800 otáčok.
Hmotnosť: 0,32 kg.
Hmotnosť: 190 gsm.
Určené pre deti od prvých okamihov po narodení (0m +)

Rozmery:
- rozmery prestieradla 60x120 + 11 cm,
- rozmery balenia 25x18,5x5 cm.

Bambusové vlákna vytvárajú výnimočne mäkkú a jemnú štruktúru porovnateľnú s hodvábom. Bambus je jednou z najcennejších rastlín známych pre svoje zdravie a upokojujúce vlastnosti. Je to obnoviteľná a ekologická surovina. Rastie veľmi rýchlo, aj 1 m denne, a na jeho pestovanie sa nepoužívajú žiadne pesticídy. Vzhľadom na jemnosť bambusových vlákien je nutné udržiavať vhodnú teplotu prania, ktorá zaisťuje celistvosť mäkkej štruktúry.