ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Ručná odsávačka materského mlieka Basic


skladom 2 ks Ručná odsávačka materského mlieka Basic - zväčšiť obrázok

14.27 Eur

  • skladom 2 ks
  • do 1-2 dní

  • 773996
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Canpol Babies, www

  • Cena bez DPH 11.79 Eur
  • Cena s DPH 14.27 Eur
  • Popis

Ručná odsávačka materského mlieka Basic

Ručná odsávačka materského mlieka Basic


Ručná odsávačka Basic s jednoduchou obsluhou aj údržbou. Malý počet dielov uľahčuje jej čistenie. Špeciálne tvarovaná páka činí odsávanie veľmi pohodlným a nevyžaduje použitie veľkej sily. Praktická podstava zaisťuje stabilné postavenie odsávačky.

Tvarovaný lievik dokonale kopíruje tvar prsníka. Silikónová masážna vložka prsník jemne masíruje a odsatím prebytočného mlieka pomáha predchádzať zápalom. Je kompatibilný s inými doplnkami k uchovávanie mlieka - môžete odsávať mlieko priamo do klasických fliaš aj fliaš so širokým hrdlemCanpol babies.

Sada obsahuje úplnú dojčenskú fľašu praktické puzdro.

Obsah balenia:
A - silikónová masážna vložka
B - korpus odsávačky s lievikom
C - krytka
D - silikónová membrána
E - spojovací diel medzi silikónovou membránou a pákou
F - páka odsávačky
G - silikónový spätný ventil
H -adaptér na fľaše s úzkym otvorom
I - fľaša s úzkym hrdlom BPA 0% 130ml
J - podstavec
K - viečko na fľašu s úzkym hrdlom
L - skrutkovacie viečko na fľašu s úzkym hrdlom
M - silikónový cumlík
N - tesniace diskna fľaša s úzkym hrdlom
O - puzdro na uchovávanie odsávačky

AKO SPRÁVNE odsáva MLIEKO odsávačkou Basic?
Pred odsávaním si dôkladne umyte ruky a presvedčte sa, že odsávačka je umytá a sterilizovaná (nezabudnite, že diely pri montáži nesmie byť teplé ani vlhké) a zložená podľa vyššie uvedeného návodu. Skontrolujte správne nasadenie a tesnosť jednotlivých dielov odsávačky.

Aby odsávanie mlieka bolo efektívne, používajte odsávačku medzi kŕmením, nie ihneď po kŕmení. Pred odsávaním mlieka priložte na prsník teplý uterák, ktorý povzbudí prietok mlieka. Pohodlne sa posaďte. Neodsávajte mlieko v strese alebo ak ste unavená, tieto situácie blokujú prietok mlieka. Priložte odsávačku k prsníku a uistite sa, že silikónová masážna vložka tesne prilieha k prsníku. Netesnosť zhoršuje proces odsávania mlieka a páka sa pri odsávaní nevracia do pôvodnej polohy. Nevyberajte silikónovou masážne vložku, ktorá stimuluje prietok mlieka.
Nezabudnite, že k odsatie 60/120 ml mlieka potrebujete cca 10 minút. V množstve mlieka odsatého v rovnakom čase sa môžu vyskytovať veľké rozdiely.
Po ukončení odsávanie odskrutkujte telo odsávačky od fľaše, rozmontujte a umyte všetky diely odsávačky v teplej vode šetrným umývacím prípravkom a dôkladne opláchnite. Sušte na čistej utierke alebo na odkvapkávacím stojančeku.

Odsávačka zodpovedá požiadavkám:
Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004 / EC - všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami,
Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a výrobkov z plastických určených na styk s potravinami.