Vrecká na uskladnenie materského mlieka 25 ks


9.21 Eur

  • není skladem
  • do týdne

  • 15096
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Lansinoh, www

  • Cena bez DPH 7.61 Eur
  • Cena s DPH 9.21 Eur
  • Popis

Vrecká na uskladnenie materského mlieka 25 ks

Vrecká na uskladnenie materského mlieka 25 ks

Naše NOVÉ Lansinoh Sáčky na uskladnenie materského mlieka sú ideálnou pomôckou pre uskladňovanie a zamrazovanie odsatého materského mlieka. Sú nepriepustné, predsterilizované, s dvojitým tesnením hore a dvojitým tesniacim švom na boku, vhodné na okamžité použitie. Sú vyrobené z potravinársky bezpečného polyetylénu (PE), bez BPA a BPS.

NOVINKA! Teraz môžete odsávať priamo do našich sáčkov na uskladnenie materského mlieka z akejkoľvek odsávačky Lansinoh, len sa uistite, či váš Lansinoh sáčok má biele a fialové kvety a bielu čiaru nad logom.

Vlastnosti produktu:
- Nepriepustné
- Dvojité tesnenie hore - zabráni úniku mlieka
- Dvojitý tesniaci šev na boku pre lepšiu pevnosť
- Predsterilizované
- Praktický štítok na zapisovanie nad plniaci častí - zabraňuje potenciálnemu prepichnutiu
- Vyrobené z potravinársky bezpečného polyetylénu (PE)
- Jednoduché nalievanie
- Klinovité dno, ktoré umožňuje rozpínanie
- Vhodne uskladní zamrznutej materské mlieko až po dobu 6 mesiacov
- Návod na skladovanie mlieka je súčasťou balenia
- Novinka: Odsávanie priamo do vrecka (vrecko musí mať biele a fialové kvety a bielu čiaru nad logom)

Charakteristika:
Nové Lansinoh Sáčky na uskladnenie materského mlieka sú ideálnou pomôckou pre uskladnenie odsatého materského mlieka v chladničke alebo v mrazničke. Sú odolné a nepriepustné, s dvojitým tesnením hore, aby sa zabránilo vyliatiu mlieka a dvojitým tesniacim švom na boku pre lepšiu pevnosť.
Lansinoh Sáčky na uskladnenie materského mlieka sú predsterilizované a vyrobené z potravinársky bezpečného polyetylénu (PE), bez BPA a BPS.
Vrchná časť našich sáčkov má špeciálny tvar, ktorý umožňuje jednoduché prelievanie mlieka do fľaše pričom minimalizuje šancu na rozliatiu. Nachádzí sa tam taky praktický štítok pre zapisovanie objemu a dáta odsávanie. Sú dodávané v praktickom balení, ktoré udržuje sáčky hygienicky čisté aj keď ste na cestách.
NOVINKA: Teraz môžete odsávať priamo do našich sáčkov na uskladnenie materského mlieka! Potrebujete k tomu akúkoľvek odsávačku mlieka Lansinoh, len sa uistite, či váš Lansinoh sáčok má biele a fialové kvety a bielu čiaru nad logom.

Popis produktu:
- Balenie 25x 180ml sáčkov
- Bez BPA a BPS