ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Senzorická hracia deka so zrkadielkom BabiesBoo


skladom 1 ks Senzorická hracia deka so zrkadielkom BabiesBoo - zväčšiť obrázok

80.94 Eur

  • skladom 1 ks
  • do 1-2 dní

  • 791339
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Canpol Babies, www

  • Cena bez DPH 66.89 Eur
  • Cena s DPH 80.94 Eur
  • Popis

Senzorická hracia deka so zrkadielkom BabiesBoo

Senzorická hracia deka so zrkadielkom BabiesBoo

Senzorická hracia deka so zrkadielkom BabiesBoo umožňuje vášmu dieťaťu objavovať svet z rôznych uhlov pohľadu. Rôzne textúry materiálov, kontrastné farby a jemné zvuky sú skvelou zábavou pre rozvíjajúce sa zmysly bábätka od prvých okamihov života.

Vzdelávacia podložka so 6 hračkami povzbudzujú dieťa aktivite naťahovať ruky, pomáha rozvíjať motoriku, posilňuje svaly a precvičuje manuálne zručnosti. Hračky sú zavesené na oblúkoch, ktoré je možné ľahko sňať a podložku umyť alebo vziať so sebou kamkoľvek. Vytvoriť detský priestor a zaistiť tak bezpečný a čistý kus miesta. Hračky je možné odňať samostatne na hranie: 2 hrkajúce tváre zvieratiek, 2 šuštiace listy so zrkadielkom obklopené farebnými visačkami, hrkálkou a hryzátkom, ktoré prinesie úľavu pri prerezávaní zúbkov. Veľké odnímateľné zrkadlo je možné pripevniť kamkoľvek a keď bábätko vyrastie povzbudí k ležaniu na brušku. Pandu s pískatkom a labkami na suchý zips môžete spojiť a omotať okolo čelenky podložky alebo priečky detskej postieľky. Všetky tieto interaktívne prvky podporujú rodičov v zmyslovom tréningu dieťaťa, čo pozitívne ovplyvňuje emocionálny a kognitívny vývoj bábätka. Senzoricky náučná hracia podložka Canpol Babies povzbudzuje dieťa k precvičovaniu a uchopovaniu závesných hračiek, podporuje rozvoj zmyslov prostredníctvom hry - zraku, sluchu, hmatu, ale aj manuálnych a motorických zručností. Ležanie na edukačnej hracej podložke umožňuje dieťaťu vidieť určité zákonitosti, napr. mávnutím ruky a dotykom sa zavesené hračky pohybujú a hojdajú. V ľahu na brušku môže bábätko zakaždým preskúmať rôzne časti podložky, ktoré zaujmú jasnými kontrastnými farbami a vzormi, visačkami alebo hračkami, ktoré sú presunuté na iné miesto ako obvykle. V neskoršej fáze vývoja bude zmyslová výchovná hracia podložka povzbudzovať dieťa, aby sa pohybovalo – najprv sa plazilo. Senzoricky vzdelávacia hracia podložka Canpol babies pomôže zaistiť správnu motoriku každého bábätka! Senzorická hracia deka so zrkadielkom Canpol Baby je bezpečný a skvelý spôsob, ako zabaviť dieťa, a umožní rodičom mať chvíľku pre seba alebo na domáce práce.

 

Charakteristika:

- 6 hračiek - povzbudí bábätko, aby používalo aktívne ručičky - môžete ich oddeliť a dať dieťaťu na hranie.

- Veľké odnímateľné zrkadlo, možno pripevniť kamkoľvek a až bábätko vyrastie, bude ho nabádať k ležaniu na brušku.

- Vybavené interaktívnymi prvkami - pískatkom, hrkálkou, šustítkom, hryzátkom a priateľskými zvieratkami, ktoré podporujú rodičia v zmyslovom tréningu dieťaťa.

- Plastové háčiky umožňujú jednoduchú montáž hračiek a ďalšie stuhy pre voľný pohyb a umiestnenie hračiek v ľubovoľnej výške alebo na podložke.

- Povzbudzuje zdvíhanie hlavičky, naťahovanie sa pre hračky a prevaľovanie sa z bruška na chrbát.

- Podložka je ľahká a ľahko sa zroluje (po odopnutí oblúkov) - ju môžete ľahko prenášať alebo vziať so sebou na cesty, vďaka čomu budete mať vždy bezpečné, čisté miesto a vytvoríte tak priestor na hranie pre bábätko kdekoľvek potrebujete.

- Hracia deka je výnimočne mäkká a materiál, z ktorého je vyrobená, je príjemný na dotyk.

- Podporuje rozvoj zraku.

- Podporuje rozvoj sluchu.

- Podporuje rozvoj hmatu.

- Rozvíja sluchovú a motorickú koordináciu.

- Rozvíja koordináciu ruka-oko.

- Ľahko sa udržuje v čistote - možno prať v práčke.

- Ideálne pre deti od prvých okamihov života.

 

Hračka je vyrobená z bezpečného materiálu bez bisfenolu A.

Je vybavená 6 hračkami, ktoré je možné ľahko rozložiť.

Rozmery podložky v rozloženom stave: 100 cm.
Výška oblúkov v mieste napojenia: 46 cm.
Podložka na hranie je vyrobená z mäkkej, farebnej vypchaté látky. Kombinuje mnoho funkcií, ktoré pomáhajú dieťaťu rozvíjať koordináciu rúk a očí a zručnosti sledovania. Obsahuje zrkadlá (odstráňte ochranný kryt zo zrkadla), farebné plyšové hračky, kombinované hrkálky, hrkálky atď. – doplnky sa môžu u všetkých hracích podložiek líšiť. Príslušenstvo je odnímateľné a môže slúžiť ako bežné hračky/hrkálky. Udržujte hraciu podložku čistú. Návod na pranie je umiestnený na našitej etikete. Hraciu podložku okrem zrkadla a oblúkov perte v práčke pri maximálnej teplote 30 °C šetrným postupom. Pred každým použitím starostlivo skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia alebo slabosti vyhoďte.
Hracia deka zodpovedá požiadavkám:

Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES o bezpečnosti hračiek

EN 71 - 1 Bezpečnosť hračiek - Časť 1: Mechanické a fyzikálne vlastnosti

EN 71 - 2 Bezpečnosť hračiek - Časť 2: Horľavosť

EN 71 - 3 Bezpečnosť hračiek - Časť 3: Migrácia určitých prvkov