ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Set látkových plienok 70x70 cm s potlačou Ovečky a biele plienky 5 ks


skladom 6 ks Set látkových plienok 70x70 cm s potlačou Ovečky a biele plienky 5 ks - zväčšiť obrázok

10.28 Eur

  • Cena bez DPH 8.50 Eur
  • Cena s DPH 10.28 Eur
  • Popis

Set látkových plienok 70x70 cm s potlačou Ovečky a biele plienky 5 ks

Set látkových plienok 70x70 cm s potlačou Ovečky a biele plienky 5 ks

Plienky sú vyrobené zo 100% bavlny a vďaka použitiu technológie tkania v dutinnej väzbe je zaručená zvýšená savosť, mäkkosť. Plienky sú tak príjemnejšie na dotyk a opticky plnšie (plienka je vlastne dvojvrstvová). Ďalšie nepostrádateľnou výhodou sú 2 vytkávané pevné kraja a 2 kraja založené s prešitím, takže aktívne zamedzujú tvarovým zmenám po praní a zvyšujú mechanickú odolnosť plienky po celú dobu jej používania .. Odolnosť voči sterilizáciu vyváraním alebo žehlením je samozrejmosťou. Pri správnom ošetrovaní si zachovávajú svoj tvar a nezameniteľnú vysokú belosť. Tradičné 100% bavlnenej tetra plienky schnú o poznanie rýchlejšie oproti iným, rádoby zmodernizovaným plienkam, vyrobených zmenenú technológií s pridaním prímesou rôznych vlákien alebo zmenou finálneho zušľachtenie.

Vďaka hore uvedeným vlastnostiam s prehľadom spĺňajú všetky požiadavky na údržbu a hygienickú nezávadnosť stanovenú vyhláškou č. 84/2001 Zb. o hygienických požiadavkách na hračky a výrobky pre deti vo veku do troch rokov. Nespôsobujú alergické reakcie a podporujú zdravý vývoj bedrových kĺbov.

Celé generácie bábätiek mali možnosť spoznať kvalitu Libštátských plienok.

Moderná potlač na plienkach v podobe žabiakov je veselý, v jasných farbách. Bábätko má nárok na veselé obrázky, ktoré ho navyše zabavia.

Plienka vďaka svojmu rozmeru a kvalite ponúka ďalšie možnosti využitia. Napríklad na prebaľovaciu podložku, na váhu u lekára, pod hlavičku bábätka, ako tienidlo na kočík, alebo pri odgrgnutí po dojčení a následne pri kŕmení ako podbradník, ktorý všetko zachytí a alebo tiež pri zdravotných ťažkostiach ako obklad ...

Odporúčanie: Výbavičku pre bábätko si môžete doplniť o ďalšie produkty z LTZ Libštát s.r.o. V prvých mesiacoch života novorodenca odporúčame omývať a utierať bábätko čo najmenej smyčkovitou tkaninou. To Vám zaručí bavlnené tetra osušky a žinky. Biele alebo s obrázkami.

Tip: Pripravte si osušku nahriatou, pre bábätko bude potom osušenie ten najpríjemnejší okamih pri kúpaní.

Rozmer: 70x70 cm
Gramáž: 136 g / m2
Počet ks v balení: 3 ks potlač + 2 ks biele klasika
Materiál: 100% bavlna
2 okraje pevné, 2 založené s prešitím
Výrobca: LTZ Libštát s.r.o., ČR

Libštátské plienky - toho času jediné plienky vyrobené od prvé nitky v SR. Plienky sa 100 ročnú výrobnú tradíciou.