ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Stavebnica loptičky a kocky 30 ks


19.18 Eur

  • skladom u dodávaťela
  • do týždňa

  • 789075
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Trefl, www

  • Cena bez DPH 15.85 Eur
  • Cena s DPH 19.18 Eur
  • Popis

Stavebnica loptičky a kocky 30 ks

Stavebnica loptičky a kocky 30 ks

Súprava loptičiek Lalaboom je jedinečná zmyslová hračka. Podporuje správny vývoj dieťaťa a poskytuje mnoho príležitostí na hru. Pre deti od 10 mesiacov!
Objavujte svet s Lalaboom!

 

Pozri sa! Tieto bloky je možné vzájomne spájať zacvaknutím jeden cez druhý. Bloky je možné taktiež odskrutkovať a otočiť. Môžete ich ľubovoľne miešať a vytvárať tak rôzne konštrukcie. Ste obmedzení iba svojou predstavivosťou! Súprava obsahuje 30 prvkov. Objavte všetky farby, tvary a textúry. Bavte sa a učte sa s Lalaboom!

Viac ako zábava!
Guľôčkové bloky Lalaboom sú navrhnuté tak, aby deťom slúžili čo najdlhšie a povzbudzovali ich k objavovaniu nových zručností. Vďaka hre s loptovými blokmi sa dieťa učí vlastným tempom. Guľôčkové bloky rôznych farieb, tvarov a textúr poskytujú rôzne hmatové vnemy. Ide o neobvyklý produkt, ktorý rastie s dieťaťom a podporuje jeho vývoj na mnohých úrovniach. Pomáha zdokonaliť presné pohyby rúk a rotačné pohyby zápästia. Umožňuje tiež precvičovať koordináciu oko-ruka, rozvíja kreativitu a priestorovú predstavivosť.

Hračky, ktoré podporujú zmyslový vývoj vášho dieťaťa
Lalaboom je rad unikátnych loptových blokov. Guľôčkové bloky podporujú rozvoj zmyslovej integrácie, ktorá súvisí s procesom organizovania zmyslových vnemov. Náš mozog bol naprogramovaný tak, aby prijímal čo najviac impulzov a je utváraný ich skúsenosťami. Je preto dôležité, aby hračky poskytovali rôzne hmatové, vizuálne a sluchové vnemy. Mali by tiež umožňovať rôznu manipuláciu s predmetmi. Rad Lalaboom tieto potreby spĺňa. Poskytuje dieťaťu kontakt s predmetmi rôznych tvarov a textúr. Pri hre s guličkovými blokmi Lalaboom si malý rozvíja schopnosť prijímať podnety z ruky.

Inšpirované Montessori
Sady Lalaboom sú inšpirované metódou Montessori, pri ktorej sa deti učia praxou. Veľký dôraz je kladený na presnosť, pravidelnosť a samostatnosť. Guľôčkové bloky Lalaboom boli vytvorené na podporu komplexného rozvoja dieťaťa v súlade s jeho individuálnymi schopnosťami.

Bezpečnosť je pre nás prvoradá
Guľôčkové bloky sú vyrobené z bezpečného materiálu. Sú vhodné pre deti od 10 mesiacov veku. Každá hračka Lalaboom prechádza množstvom prísnych testov. Produkty Lalaboom spĺňajú všetky normy platné v Európe (CE), Spojených štátoch amerických (ASTM), Kanade (SOR) a Austrálii (ISO).