ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Šustiaca hračka medvedík Julek


skladom 1 ks Šustiaca hračka medvedík Julek - zväčšiť obrázok

57.34 Eur

  • skladom 1 ks
  • do 1-2 dní

  • 784922
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Whisbear, www

  • Cena bez DPH 47.39 Eur
  • Cena s DPH 57.34 Eur
  • Popis

Šustiaca hračka medvedík Julek

Šustiaca hračka medvedík Julek

 

Novinka od Whisbear! Hučiaci medveď so senzorom plaču a plyšovou hračkou v jednom. Hučiace zariadenie s funkciou CRY sensor vydáva ružový šum, ktorý bábätku pripomína priateľské zvuky z bruška matky. Práve ružový šum je pre dieťa najúčinnejší a najbezpečnejší. Bezpečné zariadenie sme umiestnili dovnútra hračky. Humming Teddy Bear je vyrobený z mäkkého plyšu najvyššej kvality, ktorý bol dôkladne testovaný v laboratóriách, ktoré kontrolujú bezpečnosť hračiek. Medvedíka sme obliekli do módnej šedej mikiny, ktorú sme ozdobili ozdobnou, zlatou výšivkou v tvare srdca s logom Whisbear. Mikinu je možné zložiť. Vďaka bezpečne prišitým magnetom v plyšových labkách je možné hračku pripevniť k rámu postieľky alebo kočíka.

Ako funguje Cry Cry Sensor? Funkcia CRY sensor alebo „senzor plaču“ je inteligentné riešenie určené pre nočné a náhle prebudenie dojčiat. Keď medvík rozpozná plač dieťaťa, automaticky reaguje upokojujúcim ružovým zvukom. Po 40 minútach hučania zariadenie jemne stlmí a prejde do pohotovostného režimu. Plač dieťaťa pri prebudení alebo náhle zvuky reštartujú bzučanie po dobu 20 minút. Zariadenie môžete ručne vypnúť a znovu zapnúť. Zariadenie sa ovláda jedným tlačidlom. Môžete upraviť hlasitosť zvuku, čo tiež zníži hluk na pozadí.

Bezpečnostná záruka
Výrobky Whisbear, ako prvé hučiace hračky v Poľsku, získali kladné stanovisko Ústavu pre matku a dieťa pre deti s ťažkým zaspávaním. Ústav overuje výrobky z hľadiska všeobecnej, zdravotnej a vývojovej bezpečnosti. 

Pohodlné čistenie
Po vybratí hučiaceho zariadenia z plyšovej hračky je možné plyšového medvedíka bezpečne prať v práčke. Pre plnú prevádzku hučiacej hračky sú potrebné tri batérie AAA. Batérie nie sú súčasťou zakúpeného produktu!

Rozmery:
- humming Bear Boy: 33x13x16,
- zariadenie emitujúce hluk: 7 × 2,3 cm.

Balenie:
- šírka 35 cm,
- výška 13 cm,
- hĺbka 23 cm.