ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Termofľaša so silikónovou slamkou 300 ml


skladom 3 ks Termofľaša so silikónovou slamkou 300 ml - zväčšiť obrázok

12.63 Eur

  • Varianta
  • skladom 3 ks
  • do 1-2 dní

  • 777792
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Canpol Babies, www

  • Cena bez DPH 10.44 Eur
  • Cena s DPH 12.63 Eur
  • Popis

Termofľaša so silikónovou slamkou 300 ml

Termofľaša so silikónovou slamkou 300 ml

Canpol babies Termofľaša umožňuje dodržiavať pitný režim dieťaťa za každého počasia. V chladných dňoch udržuje obľúbený nápoj dostatočne teplý, v horúcich letných dňoch naopak vychladený. Termofľaša je zdobená veselými bodkami a vďaka látkovému, odnímateľnému uchu ju možno kedykoľvek a kamkoľvek pripevniť alebo zavesiť. Výborne sa drží, prenáša sa bez vylievanie a vďaka silikónové slámce je používanie mimoriadne pohodlné a predovšetkým hygienické. Nádoba je vyrobená z nerezovej ocele a vďaka tomu tak udržuje požadovanú teplotu po dlhú dobu. Ergonomický tvar nádoby navyše uľahčuje dieťaťu držanie. Plastové viečko možno jednoducho otvoriť ľahkým stlačením a vďaka silikónovému tesnenie garantuje komfortnú manipuláciu bez vylievanie. Produkt je jednoduchý na údržbu a možno umývať v umývačke. Vhodné pre deti od 12 mesiacov. V záujme ochrany zdravia dieťaťa neplňte Termofľaša nápojmi s teplotou vyššou ako 40 ° C. Pred podávaním nápoje vždy skontrolujte, či nie je nápoj príliš horúci.

Návod na použitie:
Udržiavajte výrobok v čistote. Pred prvým a každým použitím umyte všetky časti teplou vodou a jemným čistiacim prostriedkom, dobre opláchnite teplou vodou. Prelejte vriacou vodou. Nevyvárajte. Pri čistení nepoužívajte ostré alebo abrazívne materiály. Po každom použití vyčistite športovú fľašu, slamku, fontánka s pitnou vodou a tesnenia od zvyškov tekutín, opláchnite a dôkladne umyte. Športová fľaša možno umyť v umývačke (max. Teplota 65 ° C). Neodporúčame v umývačke umývať slamku, náustok alebo tesnenie, pretože tvrdé chemikálie alebo čistiace prostriedky môžu tieto prvky poškodiť. Výrobok nepoužívajte v mikrovlnnej rúre. Neukladajte výrobok do horúcej rúry ani na plynový / elektrický sporák. Tvrdá voda, ovocná šťava alebo čaj môžu zanechať škvrny na slámce alebo náustkom, toto však nemení ich vlastnosti. Husté tekutiny (napr. Šťavy obsahujúce malé kúsky ovocia, dužinu) môžu upchať slamku. Výrobok nie je vhodný pre použitie s horúcimi (max. 40 ° C) alebo šumivými nápojmi. Výrobok nie je vhodný pre parný sterilizátor. Pred každým použitím dôkladne skontrolujte. Vyhoďte pri prvých známkach poškodenia alebo slabosti. Výrobok sa môže pri páde poškodiť.

Pre bezpečnosť a zdravie vášho dieťaťa. Varovanie! Tento výrobok používajte vždy pod dohľadom dospelej osoby. Trvalé a dlhodobé satie tekutín môže spôsobiť zubný kaz. Pred kŕmením vždy skontrolujte teplotu potravín. Slamka nie je vhodná pre deti do 6 mesiacov. Varovanie! Tento výrobok nie je hračka. Pokiaľ nie je používaný, uchovávajte všetky rozobrané diely mimo dosahu detí. Uschovajte inštrukcie pre neskoršie použitie. Kód šarže je umiestnený na obale.

Fľaša zodpovedá požiadavkám:
Nariadenie Európskeho parlamentu a rady 1935/2004 / EC - všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami,
Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a výrobkov z plastických určených na styk s potravinami,
EN 14350 - 1 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie pre pitie - Časť 1: Všeobecné a mechanické požiadavky a skúšky,
EN 14350 - 2 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie pre pitie - Časť 2: Chemické požiadavky a skúšky.