babytip.sk » Hračky » Drevené hračky » Drevená závesná hračka s klipom mesiac

Drevená závesná hračka s klipom mesiac

Pekný drevený záves do kočíka s nechtíkom, hviezdičkami a perličkami, ktoré spríjemnia jazdu kočíkom.

Rad heimess nature znamená čistý, prírodné, kvalitné a ekologický výrobok. Váš záujem a Vaše priania stálo pri zrode tejto novej série výrobkov z masívneho dreva. Pre rozvoj zručností a radosť prinášame najmenším deťom hračky z dreva v jeho prirodzenej podobe. Drevo hračiek heimess nature je neošetrené! Pýtate sa, odkiaľ pochádza tmavé drevo hračiek heimess nature? Európske drevo upravujeme ekologickou tepelnou metódou, pri ktorej získa tmavú farbu. Drevu teda nie sú pridávané žiadne chemické látky. Tieto hračky pre bábätká sú vhodné aj pre alergikov a deti s oslabenou imunitou. Hračky dodávame na kartóne, ktorý neobsahuje žiadne plastové časti.

Závesy do kočíka Heimess drží vždy na správnom mieste. Pre ideálne psychomotorický vývoj detí platí - čím častejšie, tým lepšie. Dajte Vašim deťom šancu kdekoľvek doma i na cestách rozvíjať motoriku, uchopovacie reflex, cielené uchopovanie. Vďaka krásne a sýte farebnosti závesných hračiek značky Heimess má bábätko neustále možnosť objavovať nové, hýbať s figúrkami alebo skúšať rôzne zvuky. Značka Heimess Vám zaručuje kvalitu, bezpečnosť a dizajnovú pestrosť hračiek pre bábätká. Cez 50 rokov vyrába nemecká firma Heimess tieto výrobky s veľkým podielom ručnej práce v Nemecku. Hračky sú vyrábané z javora, buku a hodnotného dreva orecha. Tradícia, skúsenosť, sTarostlivosť pri výrobe a hlavne želanie ponúkať deťom hračky pre ich optimálny vývoj - to je Heimess.

Závesy do kočíka Heimess zodpovedajú európskym bezpečnostným normám EN 71 a nesú označenie CE. Výsledky Testov hračiek Heimess sú nezriedka lepšie, než normy požadujú. Kovové časti neobsahujú nikel, ktorý môže spôsobovať alergie. Hračky Heimess neobsahujú žiadne nebezpečné a zdraviu škodlivé látky ani chemické zostatky. Firma pravidelne preveruje hračky Heimess vo vlastnom laboratóriu. Úplne dobrovoľne a nadštandardne necháva hračky pre bábätká prejsť prísnymi skúškami v certifikovaných skúšobniach a preto ich už väčšina nesie medzinárodne známu a uznávanú značku potvrdzujúce bezpečnosť a kvalitu výrobku GS-geprüfte Sicherheit - bezpečnosť Testovaná. To všetko pre istotu rodičov a bezpečie a zdravý vývoj Vašich detí.

Medzi hračkami Heimess nájdete celý rad výrobkov, ktoré boli ocenené cenami spotrebiteľskými, odbornými aj takých, ktoré sa stali víťazmi nezávislých Testov. Pre Vašu orientáciu, všetky výrobky Heimess sú vyrábané z rovnako kvalitných Materiálov.

pridané pred mesiacom

doba expedície: Na sklade

Heimess
viac značky Heimess

Podobné výrobky:


Kontakt

BABYTIP

Adresa provozovny:

Dětský svět u Kamči
Vendryně 442
739 94 Vendryně

telefon: 0949 414 639
email: obchod@babytip.sk

icq 449482469 ICQ: 449482469
Call me! Skype:

Facebook Facebook: Staň se fanouškem

GoPay Logo