Ako obliecť deti na jeseň


Obmedzujete pobyt s deťmi vonku, keď je trochu chladnejšie?
Bojíte sa, aby Vaše deti neprechladli, alebo nezmokli? Ani chladnejšie jesenné dni Vám nemusia robiť vrásky na čele. Pokiaľ dieťa dobre oblečiete, zostane v suchu a teple.

Aké oblečenie deťom obliecť?

-> Novorodeniatka a batoľatá

Ak máte doma malé bábätko, tak to s vrstvami oblečenia zbytočne nepreháňajte, aby sa dieťa neprehrialo. V zásade platí, že bábätkám obliekame o jednu vrstvu viac, než máme my sami. 

Pre dieťa akéhokoľvek veku je vhodnejšie zvoliť viacej tenších vrstiev. Pri menších deťoch by mali byť základom detské dupačky, body alebo pančušky a tenké bavlnené tričká. Strednú vrstvu by potom mali tvoriť mikiny z bavlny alebo fleecu, alebo svetríky a nohavice alebo tepláčiky. Poslednú vrstvu tvoria bundy s podšívkou.

Nevyhnutnými a užitočnými časťami oblečenia detí v jesenných a zimných dňoch sú čiapky, rukavice a šály.


-> Väčšie deti

Obliekajte im opäť viacej tenších vrstiev. Pančušky a tričká by mali tvoriť základnú vrstvu, potom mikiny a nohavice a poslednou vrstvou by mala byť nepremokavá, zateplená bunda. Pre väčšie deti sa vyrába oblečenie, najmä bundy, tiež zo softshellu, ktorý patrí k jednému z najkvalitnejších materiálov.

Oblečenie pre väčšie deti, ktoré už samy chodia, by malo obsahovať reflexné prvky. V jesennom období sa rýchlo stmieva, býva šero, hmlisto, pre bezpečie a neprehliadnuteľnosť Vašich detí je preto nevyhnutné, aby malo oblečenie reflexné prvky.

 

 

 

 

 

 

Kvalitným oblečením "vyzbrojené" deti neprechladnú, ani nepremoknú. Môžu sa veselo hrať a vyvádzaťaj v chladnejších dňoch.

Výrobcovia detského oblečenia toto všetko berú v úvahu, preto vyrábajú detské oblečenie

ktoré je nie len kvalitné, ale taktiež farebné, veselé a deťom pristane

HURÁ NA JESEŇ! :)