Predajňa

Babytip je seriózny obchod so zázemím kamennej predajne v Třinci, presvedčili sa o tom už prinajmenšom stovky spokojných zákazníkov.

 

Kočíky sú jedna z našich najsilnejších stránok - cenovú dostupnosť, výber a kvalitu nespomíname ako naše prednosti, ale štandard. Svoje sily sústredíme na to, aby sme Vás mohli informovať, pomôcť s výberom a kočík rýchlo poslať. V dnešnej dobe vedú kombinované kočíky , športové kočíky a v neposlednom rade - zvlášť praktické pre letnú sezónu - golfové palice .

Kočíky>>

 

Nutnosť pre každého rodiča, ktorý je zároveň majiteľom auta, sú detské autosedačky či podsedáky pre staršie dieťa. Máme prehľad o cenách na internete a môžeme Vám s čistým svedomím povedať, že ak by ste sa predsa len rozhodli venovať svoj čas hľadaniu a porovnávaniu, tak sa k nám vrátite:) Nie je to na úkor kvality, naopak - výrobcovia, s ktorými spolupracujeme, dodávajú také autosedačky, ktoré sú jednoduché na údržbu, majú vyberateľné poťahy, možnosť nastavenia polohy, keď dieťa spí, sú bezpečné a hlavne pohodlné. Na našom e-shope ich nájdete vo všetkých váhových kategóriách.

Autosedačky>>

 

To isté platí aj pre postieľky - koniec koncov v nich trávia naše deti väčšinu svojho každodenného života. Načo hľadať dňom i nocou naprieč internetom, keď vieme, čo je najlepšie? Veľký výber ponúkne dosť bez ohľadu na to, či sa riadite peňaženkou, možnosťami využitia postieľky, rozmermi alebo hoci aj farbou. Cestovné postieľky Vám zabezpečia všestranné využitie doma aj na cestách a drevené postieľky svojim kúzlom spestria detskú izbu. Príslušenstvo ako matrace alebo plachty sú u nás samozrejmosťou. Nesmieme tiež zabudnúť ohrádky - perfektných pomocníkov pre mamičky, ktoré chcú mať trochu času aj pre seba:)

Postieľky>>

 

 

Ďalšie fotografie našej predajne