ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Bambusová miska DINO s prísavkou fialová


29.39 Eur

  • nie je skladom
  • skladom u dodávaťela

  • 785202
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Eco Rascals, www

  • Cena bez DPH 24.29 Eur
  • Cena s DPH 29.39 Eur
  • Popis

Bambusová miska DINO s prísavkou fialová

Bambusová miska DINO s prísavkou fialová

 

ECORASCALS Bamboo Bowl Dinosaur navy s prísavkou ponúka neoceniteľnú pomoc pri kŕmení dojčiat a malých detí (6 m - 5 rokov)

Organický materiál (bambus pestovaný bez použitia pesticídov) je možné recyklovať, ale jeho neuveriteľná trvanlivosť vám umožňuje si s tým nerobiť starosti. Vďaka odnímateľnej silikónovej základni vybavenej silnou prísavkou si prestanete robiť starosti s rozliatu polievkou. Šálku je možné personalizovať vďaka 6 farebným verziám stojana. Hermetický mechanizmus bude perfektne fungovať na všetkých typoch stolov, dosiek a vysokých stoličiek na kŕmenie. Tieto tri sekcie sú skvelé pre ochutnávky a mnoho ďalších príležitostí (napríklad sťažovanie na dotýkanie sa jedla). Maličkosť a uvidíte výrazný rozdiel v pohodlí pri kŕmení. Miska bola navrhnutá tak, aby sa zmestila aj na najužšie stoličky na kŕmenie a aby vám pri čistení nespôsobovala najmenšie problémy.

Odnímateľné silikónové prísavky a podávače lyžičiek sú vyrobené zo 100% silikónu schváleného FDA, neobsahujú plasty, BPA, PVC, olovo a ftaláty. Pred prvým použitím ich umyte v mydlovej vode alebo jemnom umývacom prostriedku a opláchnite. Organické bambusové výrobky by nemali byť používané v mikrovlnných rúrach, rúrach, sterilizátoroch, umývačkách riadu alebo mrazničkách. Po takom použití sa nerozpadnú, ale drasticky to ovplyvní ich životnosť.

Kľúčové vlastnosti:
- kompaktná veľkosť,
- vždy sa zmestí na stoličku,
- prírodný materiál s pridaním certifikovaných špičiek,
- bez BPA, bez ftalátov, bez melamínu, bez mikro plastov,
- trojdielny priestor,
- silná prísavka,
- koniec omieľacích téglikov.

Rozmery: 19,2 cm x 23,1 cm x 3,3 cm.

Budúcnosť našich detí je v našom srdci, a preto sú všetky obaly ECO RASCALS™ vyrobené z recyklácie. V mene vášho dieťaťa, jeho rovesníkov a budúcich generácií by sme vám chceli poďakovať, že ste si nevybrali iný plastový výrobok. Bambusová tráva zreje za päť rokov, oveľa rýchlejšie ako akýkoľvek drevený výrobok. Staráme sa o vás, vaše deti a našu planétu.