ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Bio spací vak s nožičkami 60 cm delfínkami sivý


35.49 Eur

  • skladom u dodávaťela
  • do týždňa

  • 12758
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Kaarsgaren, www

  • Cena bez DPH 29.33 Eur
  • Cena s DPH 35.49 Eur
  • Popis

Bio spací vak s nožičkami 60 cm delfínkami sivý

Bio spací vak s nožičkami 60 cm delfínkami sivý

Zateplený nožičkový spací vak z bio-bavlny v bielej farbe s motívom šedých delfínkov. Dĺžka spacieho vaku je cca 60 cm, to je výška dieťaťa k ramenám. Možno ho prať v práčke pri 30 °C. Spací vak má uprostred zips a je možné ho úplne otvoriť v oboch smeroch. Navyše má zips látkovú krytku, ktorá zabraňuje privretiu krku do zipsu. Spací vak je ušitý z troch vrstiev: vrchný materiál 100% bio-bavlna, výplň 100% polyester, podšívka 100% bio-bavlna. Slovenská výroba.
Detailný popis produktu
Zateplený nožičkový spací vak z bio-bavlny s delfínkami 60 cm

Spací vak je vyrobený zo 100% bio-bavlny a vo vnútri je zateplený antibakteriálnym rúnom. Spací vak je možné využiť aj ako celodenný overal, má bielu farbu s motívom šedých delfínov. Zips umožní otvorenie spacieho vaku po celej dĺžke a má látkovú krytku, ktorá zabraňuje privretiu krku do zipsu. Dĺžka spacieho vaku je 60 cm, to zodpovedá výške dieťaťa k ramenám. Navyše má spacík návleky na nohy, ktoré je možné zaklopiť a použiť ako ponožky, takže dieťa bude mať nohy pekne v teple. Možno ho prať v práčke na 30 °C. Spací vak vyrábame v Českej republike.
Veľkosť spacieho vaku

60 cm, to je výška dieťaťa k ramenám.
Zodpovedá veľkosti oblečenia 68 až 80.

Spací vak je ušitý z troch vrstiev:

Vrchný materiál: 100% bio-bavlna
Výplň: 100% polyester
Podšívka: 100% bio-bavlna

Do akej teploty je spací vak vhodný?

Naše spacie vaky testujeme na stupnici TOG. Tento spací vak má hodnotu TOG 3,15. To zodpovedá vhodnosti použitia pri teplote okolo 16 °C. Na záložke súvisiace súbory si môžete stiahnuť tabuľku s hodnotami TOG. Hodnoty TOG berte iba ako orientačné, každé dieťa je iné a má rado inú teplotu. Najlepšie to zistíte, dotykom vzadu na krku počas spánku – či je tam dieťa studené, alebo teplé. Zateplenie možno veľmi upraviť oblečením dieťaťa - dlhý, alebo krátky rukáv a pod., prípadne dodatočnou prikrývkou.
Popis výrobku - bio spací vak s nožičkami:

Zateplený bio spací vak s nožičkami.
Využitie celoročné.
Spací vak má uprostred zips a je možné ho celý roztvoriť v oboch smeroch.
Pranie na 30 °C.
Dĺžka spacieho vaku zodpovedá výške dieťaťa k ramenám.
Vyrábame v SR.