ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Detská merino deka 70x100 cm bio delfín sivá


35.33 Eur

  • skladom u dodávaťela
  • do týždňa

  • 12881
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Kaarsgaren, www

  • Cena bez DPH 29.20 Eur
  • Cena s DPH 35.33 Eur
  • Popis

Detská merino deka 70x100 cm bio delfín sivá

Detská merino deka 70x100 cm bio delfín

Obojstranná detská deka z bio-bavlny a merino vlny s motívom šedých delfínov. Vrchná strana je zo 100% bio-bavlny a podšívka z úpletu zo 100% merino vlny. Gramáž merina je 200g/m2, 100% MERINO extra 18,5 µm. Deka má veľkosť cca 70 x 100 cm. Pranie na 30 ° C. Nepoužívať aviváž!

Detailný popis produktu
Ľahká deka z bio-bavlny a merino vlny šedej delfínci

Detská deka s podšívkou z úpletu z merino vlny. Gramáž merina je 200g/m2, 100% MERINO extra 18,5 µm. Vonkajšia strana je vyrobená zo 100% bio-bavlny s motívom delfínov. Veľkosť deky je 70 x 100 cm. Merino má výborné termoregulačné vlastnosti - v horúčave chladí, v zime hreje. Pranie na 30 °C.

Nepoužívať aviváž!!!

Merino vlna

Merino vlna je často používaná ako funkčný materiál pre športové oblečenie. Merino vlna je bežne používaná na oblečenie pre tieto športy: beh, turistiku, lyžovanie, horolezectvo, jazdu na bicykli a pre ďalšie vonkajšie aeróbne cvičenia. Merino je vynikajúci pri regulácii telesnej teploty, a to najmä pri nosení priamo na koži. Vlna poskytuje teplo bez toho, aby dochádzalo k prehriatiu nositeľa. Čerpá vlhkosť (pot) preč od kože a tým zabraňuje pocitu vlhkosti. Rovnako ako bavlna aj vlna absorbuje vodu (až do 1/3 svojej hmotnosti), ale na rozdiel od bavlny, vlna udrží teplo aj keď je mokrá. Vlna teda pomáha nositeľom vyhnúť sa podchladeniu po namáhavom cvičení alebo pri nepriazni počasia. Ako väčšina vĺn aj merino obsahuje lanolín, ktorý má antibakteriálne vlastnosti. Merino patrí medzi najmäkšie druhy vĺn, pretože má jemnejšie vlákna ako bežné vlny. Merino má vynikajúci teplo-regulačný pomer v porovnaní s inými druhmi vĺn, pretože menšie vlákna obsahujú mikroskopické bublinky vzduchu, ktoré zachytávajú telesné teplo.

Zdroj: wikipedia
Popis výrobku - detská deka z merino vlny:

Detská deka s merino podšívkou.
Využitie celoročné.
Pranie na 30 °C.
Veľkosť deky je 70 x 100 cm.
Vyrábame v ČR.