ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Cumlík prírodný kaučuk okrúhly čerešňa 18+ ivory


5.86 Eur

  • skladom u dodávaťela
  • do týždňa

  • 779995
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Bibs

  • Cena bez DPH 4.84 Eur
  • Cena s DPH 5.86 Eur
  • Popis

Cumlík prírodný kaučuk okrúhly čerešňa 18+ ivory

Cumlík prírodný kaučuk okrúhly čerešňa 18+ ivory

Jednoduchosť a elegancia, teda klasika v retro štýle, to sú vlastnosti dánskych cumlíkov BIBS. Cumlík veľkosti L z organického prírodného kaučuku, vhodný pre bábätká od 18 mesiacov. V súčasnosti je guma materiálom, ktorý mamičky najčastejšie volia, z ktorého sa cumlíky pre bábätká vyrábajú. Cumlíky BIBS sú odolné, mäkké a pružné, vďaka čomu má bábätko pri saní pocit, ako by salo matkin prsník s dostatočnou ventiláciou. Puzdro bolo vyprofilované tak, aby sa nedotýkalo úst a brady bábätka, a predchádzalo tak začervenaniu, pupienkom, erupciám, bakteriálnym erupciám alebo závažnejším kožným infekciám. Kryt má tiež otvory, aby dieťa mohlo pri držaní cumlíka v ústach ľahko dýchať. Každý prvok cumlíka bol navrhnutý v spolupráci s neonatológmi, vďaka čomu bola získaná plná anatomická ergonómia zodpovedajúca danému vývojovému veku bábätka.

Biokaučukové cumlíky je možné používať u detí od prvého dňa života. Upokojujúce vlastnosti cumlíkov BIBS vyrobených z organickej gumy 100% bezpečné, 100% organické, bez BPA 0%, bez PVC 0%, žiadne ftaláty 0%. Vyrobené v Dánsku.

Prečo zvoliť bio cumlík hevea?
Organický kaučuk hevea je 100% prírodný materiál, a preto netoxický a nealergický. Na prírodné hevea kaučuk je alergických len veľmi málo detí, napriek tomu si pri prvom použití dávajte pozor na prípadné alergické reakcie av prípade ich výskytu vymeňte bradavku za lekársku silikónovú.

INFORMÁCIE
Výrobok je vyrobený z prírodného organického kaučuku získaného zo stromov Hevea. Produkt je prírodný a neobsahuje ropné toxíny ako BPA. Spĺňa európske požiadavky (EÚ) No. 321/2011.

ZLOŽENIE
Cumlík: 100% prírodný kaučuk.
Hevea Obal: polypropylén (PP).

ROZMERY
- priemer hrotu: cca 19 mm,
- priemer stĺpika: cca 14 mm,
- výška vsuvky Hevea: cca 32 mm,
- priemer ciferníka: 45 mm.