ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Cumlík silikónový dynamický SALT&PEPPER 6-18m 2ks


8.48 Eur

  • skladom u dodávaťela
  • do týždňa

  • 778207
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Lovi

  • Cena bez DPH 7.01 Eur
  • Cena s DPH 8.48 Eur
  • Popis

Cumlík silikónový dynamický SALT&PEPPER 6-18m 2ks

Cumlík silikónový dynamický SALT&PEPPER 6-18m 2ks

Tiež patríte Vy a Vaše bábätko medzi milovníkov dizajnových cumlíkov LOVI? Tak to sa máte na čo tešiť! Nádherná, moderná, jednoducho krásna – presne taká je úplne nová a minimalistická kolekcia Salt&Pepper. Čierno-biela farba presne vystihuje najnovšie trendy a navyše sa opäť jedná o neutrálnu kolekciu, ktorá je úžasná pre dievčatká aj chlapčekov.

Dynamický cumlík LOVI bol vytvorený v spolupráci s neurologopedmi s cieľom zabezpečiť prirodzený a zdravý vývoj zubného poschodia, zubov a ďasien dieťaťa. Silikónový symetrický dynamický cumlík LOVI bol klinicky testovaný.

Všetky cumlíky LOVI sú vyrobené zo silikónu, ktorý je bez chuti a bez zápachu. Silikónové cumlíky majú dlhšiu životnosť a lepšie sa udržujú v čistote.

Charakteristika:
zabraňuje reflexu hryzenie do cumlíka
umožňuje prirodzené prehĺtanie slín
podporuje zdravý vývoj reči a formovanie zhryzu
nedeformuje zubné poschodie dieťaťa
veľmi dobre sa odvzdušňuje

Dynamická gumička je vyrobená z nerovnorodých vrstiev silikónu, takže sa predlžuje a zmršťuje v závislosti od rytmu sania dieťaťa. Symetrický tvar pripomína matkinu bradavku. Tvar gumičky taktiež umožňuje vloženie cumlíka do úst dieťaťa ľubovoľným spôsobom (nemá určenú vrchnú a spodnú stranu).

Tvarovaný vykrojený tvar štítku umožňuje dieťaťu voľne dýchať nosom. Je vyrobený z bezpečného materiálu, ktorý neobsahuje BPA. Jedinečný okraj štítku je vyrobený zo zdravotníckeho materiálu, je príjemný na dotyk a zabraňuje otlačeniu cumlíka.

Otvory v štítku umožňujú cirkuláciu vzduchu, eliminujú hromadenie slín za štítkom a tým predchádzajú podráždeniu citlivej detskej pokožky.

Krúžok v cumlíku pevne drží, uľahčuje držanie a podávanie cumlíka. Môžete naň pripnúť retiazku alebo šnúrku.

Cumlík je z hygienických dôvodov opatrený plastovým krytom.

Plastová krabička slúži ako puzdro na hygienické uchovávanie cumlíkov.

Súprava obsahuje:
2 ks dynamických cumlíkov LOVI
2 ks plastových krytov na cumlík
1 ks plastové krabičky

Pred každým podaním dieťaťu skontrolujte kvalitu cumlíka. Venujte cumlíku zvýšenú pozornosť potom, čo dieťaťu vyrastú prvé zúbky. Vyskúšajte kvalitu gumičky dôkladným natiahnutím všetkými smermi. Pri prvých známkach poškodenia cumlík ihneď vyhoďte a už ďalej nepoužívajte. Používajte iba také držiaky cumlíka, ktoré zodpovedajú požiadavkám normy EN12586. Nikdy nepripevňujte cumlík na rôzne šnúrky, šnúrky či stužky odevu. Dieťa sa môže zadusiť. Nenechávajte cumlík na priamom slnečnom svetle, v blízkosti tepelného zdroja alebo v dezinfekčných prostriedkoch dlhšie, než sa odporúča - môžete spôsobiť oslabenie gumičky cumlíka. Odstránený kryt uchovávajte mimo dosahu dieťaťa - predídete možnému zaduseniu.

Silikónový cumlík zodpovedá požiadavkám:
Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2001/95/EC o všeobecnej bezpečnosti výrobkov
EN 1400 - 1 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Cumlíky pre dojčatá a malé deti - Časť 1: Všeobecné bezpečnostné požiadavky a informácie o výrobku
EN 1400 – 2 Výrobky pre starostlivosť o dieťa – Cumlíky pre dojčatá a malé deti – Časť 2: Mechanické požiadavky a skúšky
EN 1400 - 3 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Cumlíky pre dojčatá a malé deti - Časť 3: Chemické požiadavky a skúšky
Cumlíky LOVI neobsahujú Bisphenol A.