Fusak čierno-sivý s fleece podšívkou


41.89 Eur

  • nie je skladom
  • do týždňa

  • 11479
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Kaarsgaren, www

  • Cena bez DPH 34.62 Eur
  • Cena s DPH 41.89 Eur
  • Popis

Fusak čierno-sivý s fleece podšívkou

Čierno-sivý fusak do kočíku

 

Fusak s užitím od jesene až do jari, 0 až 3 roky. Fusak je vyrobený z troch vrstiev materilálu: vonkajšie - nepremokavá plášťovina / výplň - otepľovacie rúno Valtherm / podšívka - fleece. Fleece má úpravu proti žmolkovaniu - microantipeeling. Fusak je možné prať v práčke na 30 °C. Vyrábame v SR.
 
Základný strih s dĺžkou 90 cm a šírkou 50 cm budete môcť použiť aj do kočíka s uzavretou vaničkou, alebo do autosedačky. Vo chvíli, keď bábätko vaničke odrastie, môžete fusak predĺžiť o 25 cm spodným uzavretým nánožníkom. Akonáhle dieťa začne svoje prvé krôčiky vedľa kočíka a budete riešiť problém, čo so špinavými topánkami, môžete opäť spodný nánožník odopnúť a nechať spodný diel pootvorený, tak, aby topánky zostali mimo fusak. Vďaka celorozopínaciemu zipsu fusak pohodlne celý rozložíte, predídete tak zašpineniu vnútornej strany fusaku.
 
Popis výrobku
Kvalitný teplý fusak s možnosťou predĺženia spodným nánožníkom. Využitie do všetkých typov kočíkov (klasické, športiaky, golfky). Vonkajší poťah 100% polyester (vodoodpudivý, vodotesný), vnútorný poťah fleece, výplň otepľovacie rúno značky VALTHERM. Fusak má uprostred zips a je možné ho celý roztvoriť. Šnúrové sťahovanie okolo hlavičky s vreckom na vytiahnutú šnúrku. Reflexná páska pozdĺž hlavného zipsu. Otvory na pretiahnutie troch aj päťbodových bezpečnostných popruhov zaisťujú bezpečné použitie aj sediacemu bábätku. Vrecko na zadnej strane fixuje fusak proti posunutiu v kočíku pri polohe v sede. Pranie na 30 °C. Rozmery cca 90 x 50 cm bez nánožníka, 115 x 50 cm s nánožníkom. Záruka kvality firmy Kaarsgaren s.r.o.
 
Otepľovacie rúno značky VALTHERM – základné informácie
Vzduch je najlepší izolátor tepla. Na základe tohto fyzikálneho princípu bol vyvinutý otepľovací materiál značky VALTHERM. Ide o polyesterové mikrovlákna v plastovej štruktúre s diferencovanou hustotou. Sú tak v tejto vložke vytvorené milióny mikroskopicky malých vzduchových dutín, ktoré v sebe viažu teplo izolujúce vzduch (ak sa človek pohybuje, je dosiahnutá tepelná izolácia až do -35 °C). Pre pohodlnosť a funkčnosť odevu či iného výrobku (napr. fusaku) je dôležitá celková priedušnosť a to práve tak ako jeho izolačná schopnosť. Vodná para medzi odevom a telom totiž veľmi podstatne znižuje izolačnú schopnosť odevu. Poskytuje tak užívateľovi odevu pri zabezpečenej izolačnej funkcii aj vysoký estetický komfort a pohodlie. Ďalšou dôležitou vlastnosťou tohto materiálu je jeho vysoká odolnosť voči opakovanému čisteniu.
 
Výhody materiálu Valtherm
Nízka nasiaklivosť. Jedná sa o otepľovacie rúno s jedinečnou mikrobunkovitou štruktúrou. Vyniká absolútne bezkonkurenčnou ľahkosťou - je nekrčivý. Zachováva výborné izolačné schopnosti aj pri opakovanom praní. Antialergický - neobsahuje žiadne alergény. Zloženie umožňujúce maximálne udržanie telesnej teploty a to bez toho, aby sa bránilo prirodzenej transpirácii, odolnosť voči napadnutiu mikroorganizmami a moľami.