ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dojčenská fľaša sklenená 150 ml BABY SHOWER chlapec


skladom 1 ks Dojčenská fľaša sklenená 150 ml BABY SHOWER chlapec - zväčšiť obrázok

7.33 Eur

  • skladom 1 ks
  • do 1-2 dní

  • 778264
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Lovi, www

  • Cena bez DPH 6.06 Eur
  • Cena s DPH 7.33 Eur
  • Popis

Dojčenská fľaša sklenená 150 ml BABY SHOWER chlapec

Dojčenská fľaša sklenená 150 ml BABY SHOWER chlapec

 

Nová ľahká fľaša s objemom 150ml z kolekcie BABY SHOWER je vyrobená z odolného borokremičitého skla. Fľaša disponuje dynamickým silikónovým cumlíkom LOVI, vďaka ktorému povzbudzuje dieťa k aktívnej činnosti počas sania, rovnako ako pri dojčení a nenarušuje tak sací reflex bábätka. Minimalistický dizajn predstavuje najnovšie trendy a farby. Fľaša neobsahuje BPA.

Jediná fľaša, ktorá povzbudzuje dieťa k aktívnej činnosti počas sania. Obsahuje dynamický silikónový cumlík LOVI, ktorý pri kŕmení modifikuje svoj tvar (predlžuje sa). Povzbudzuje dieťa k aktívnej činnosti počas sania, rovnako ako pri dojčení, stimuluje miesta, ktoré sa podieľajú na rozvoji reči a pozitívne ovplyvňuje správny vývoj celej ústnej dutiny. Špeciálne profilovaný tvar fľaše umožňuje správny spôsob držania. V priebehu kŕmenia sa tak fľaša pohybuje zhodne s rytmom a silou sania dieťaťa. Fľaša obsahuje elastický tesniaci disk, ktorý vytvorí z fľaše praktický zásobník na uchovávanie pokrmu a viečko/hrnček s odmerkou.

VÝHODY FĽAŠE s dynamickým cumlíkom LOVI:
Je vyrobená z najkvalitnejšieho, veľmi ľahkého borokremičitého skla bez postranného švu, ktoré je bezpečné pre dieťa. Obsahuje inovovaný odvzdušňovací systém. Je bezpečná pri kombinácii s dojčením, ochrana prirodzeného sacieho reflexu zachovanie prirodzeného rytmu sania dieťaťa aktívna práca svalov pier a jazyka ako pri dojčení koordinácia sania, prehĺtania a dýchania ako pri dojčení.

Informácie k celému výrobku:
Možno používať v mikrovlnnej rúre. Ohrievaniu v mikrovlnnej rúre venujte zvýšenú pozornosť. Nezabudnite, že pri ohrievaní v mikrovlnnej rúre musí byť fľaša otvorená. Ohrievanie v mikrovlnnej rúre môže spôsobiť nerovnomernú, miestami príliš vysokú teplotu. Vždy dôkladne premiešajte ohriaty pokrm a skontrolujte jeho teplotu pred podaním dieťaťu. Pri vyberaní sklenenej fľaše z mikrovlnnej rúry vždy použite kuchynskú ochrannú rukavicu. Ovocné šťavy alebo čaje môžu zafarbiť fľašu alebo cumlík, čo však nemá vplyv na ich funkčnosť. Neohrievajte v rúre na pečenie, nenechávajte na horúcom sporáku. Neuchovávajte na slnečnom mieste, na vlhkom mieste alebo blízko tepelných zdrojov.

Značka LOVI odporúča dojčenie ako najlepšiu a najzdravšiu formu výživy dieťaťa. Alternatívne formy kŕmenia dieťaťa vždy konzultujte s pediatrom, pôrodnou asistentkou, detskou sestrou alebo farmaceutom. Pristúpte k nemu iba v prípade, že je dojčenie nemožné alebo nedostačujúce.

Sklenená fľaša zodpovedá požiadavkám:
Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2001/95/EC o všeobecnej bezpečnosti výrobkov,
EN 14350 - 1 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 1: Všeobecné a mechanické požiadavky a skúšky,
EN 14350 – 2 Výrobky pre starostlivosť o dieťa - Vybavenie na pitie - Časť 2: Chemické požiadavky a skúšky.