ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kontrastná pískacia činka so zrkadielkom SENSORY TOYS


skladom 2 ks Kontrastná pískacia činka so zrkadielkom SENSORY TOYS - zväčšiť obrázok

5.58 Eur

  • skladom 2 ks
  • do 1-2 dní

  • 778840
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Canpol Babies, www

  • Cena bez DPH 4.61 Eur
  • Cena s DPH 5.58 Eur
  • Popis

Kontrastná pískacia činka so zrkadielkom SENSORY TOYS

Kontrastná pískacia činka so zrkadielkom SENSORY TOYS

Kontrastná pískacia činka so zrkadielkom z kolekcie SENSORY je určená pre najmenšie deti. Vďaka praktickému tvaru možno hračku jednoducho uchopiť. Činka disponuje pískacími elementy, zrkadielkom a látkovými stužkami. Senzorické farby stimulujú rozvoj zmyslov dieťaťa.

width=206

Prečo sú senzorické hračky tak dôležité?

Zrak dieťaťa je po narodení najmenej rozvinutým zmyslom. Tma, ktorá prevláda v maternici, nedovoľuje, aby sa zrak v prenatálnom období plne rozvinul. Po narodení je zrak dieťaťa rozmazaný a hmlistý. Dieťa vidí iba obrysy v rozmedzí 20-30 cm, veľké tvary a prvky z prostredia. Asi po mesiaci začne vidieť farby, spočiatku červenej a čiernej. Asi za tri mesiace si začne všímať ďalších výrazných farieb. Približne vo veku šiestich mesiacov začína vidieť detaily na obrázkoch a tiež vidí oveľa jasnejšie. V dvanástom mesiaci života je už zrak dieťaťa plne vyvinutý ako u dospelého a stáva sa skvelým nástrojom pre objavovanie sveta. Senzorické hračky z novej kolekcie SENSORY tak pomáhajú stimulovať zrak dieťaťa a trénujú schopnosť sústrediť pozornosť už od prvých týždňov života.

 

width=39

O kolekcii SENSORY:
Senzorická kolekcia hračiek bola vyvinutá pre deti do jedného roka. Počas tohto obdobia dochádza k najvýznamnejším zmenám v psychomotorickom vývoji dieťaťa. Senzorické hračky sú reakciou na aktuálny trend na trhu, ktorý sa zameriava na podporu rozvoja prostredníctvom zábavy, kedy rodič spolu s dieťaťom môže stimulovať rozvoj zraku, precvičovať schopnosť sústrediť pozornosť na objekt, zameriavať a nasledovať objekty očami alebo precvičovať obratnosť a koordináciu.

Návod na použitie:
Udržujte v čistote. Návod na údržbu je uvedený na všivke.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!

Pred každým použitím výrobok dôkladne skontrolujte. Pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania výrobok ihneď vyhoďte a už ďalej nepoužívajte. Obal otvárajte energickým roztrhnutím fólie bez použitia nožníc. Upozornenie! Plastový obal (balenie) uchovávajte mimo dosahu dieťaťa, predídete tak možnosti zadusenia dieťaťa obalom.