ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kontrastný plyšový kolotoč s melódiami SENSORY TOYS


ZĽAVA29 % skladom 2 ks Kontrastný plyšový kolotoč s melódiami SENSORY TOYS - zväčšiť obrázok

46.00 Eur Zľava 29 %

32.77 Eur

  • skladom 2 ks
  • do 1-2 dní

  • 778836
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Canpol Babies, www

  • Pôvodná cena 46.00 Eur
  • Zľava 29 %

  • Cena bez DPH 27.08 Eur
  • Cena s DPH 32.77 Eur
  • Popis

Kontrastný plyšový kolotoč s melódiami SENSORY TOYS

Kontrastný plyšový kolotoč s melódiami SENSORY TOYS

 

Kontrastný plyšový kolotoč s melódiami z kolekcie SENSORY je určený na pripevnenie nad postieľku tým najmenším deťom. Kolotoč je vybavený hudobným strojčekom, veľkým zrkadlom a plyšovými odnímateľnými elementy s všitým magnetom. Na kolotoči možné púšťať až 12 melódií, ktoré skvele poslúžia pri zaspávaní. Senzorické farby a melódie stimulujú rozvoj zmyslov dieťaťa a jeho vizuálne-sluchovú koordináciu.

width=310width=310

Prečo sú senzorické hračky tak dôležité?
 
Zrak dieťaťa je po narodení najmenej rozvinutým zmyslom. Tma, ktorá prevláda v maternici, nedovoľuje, aby sa zrak v prenatálnom období plne rozvinul. Po narodení je zrak dieťaťa rozmazaný a hmlistý. Dieťa vidí iba obrysy v rozmedzí 20-30 cm, veľké tvary a prvky z prostredia. Asi po mesiaci začne vidieť farby, spočiatku červenej a čiernej. Asi za tri mesiace si začne všímať ďalších výrazných farieb. Približne vo veku šiestich mesiacov začína vidieť detaily na obrázkoch a tiež vidí oveľa jasnejšie. V dvanástom mesiaci života je už zrak dieťaťa plne vyvinutý ako u dospelého a stáva sa skvelým nástrojom pre objavovanie sveta. Senzorické hračky z novej kolekcie SENSORY tak pomáhajú stimulovať zrak dieťaťa a trénujú schopnosť sústrediť pozornosť už od prvých týždňov života.

width=39

O kolekcii SENSORY
 
Senzorická kolekcia hračiek bola vyvinutá pre deti do jedného roka. Počas tohto obdobia dochádza k najvýznamnejším zmenám v psychomotorickom vývoji dieťaťa. Senzorické hračky sú reakciou na aktuálny trend na trhu, ktorý sa zameriava na podporu rozvoja prostredníctvom zábavy, kedy rodič spolu s dieťaťom môže stimulovať rozvoj zraku, precvičovať schopnosť sústrediť pozornosť na objekt, zameriavať a nasledovať objekty očami alebo precvičovať obratnosť a koordináciu.

width=206

Upozornenie!
 
Kolotoč umiestnite tak, aby sa s ním dieťa nedostalo do priameho kontaktu. Hračku zostavte podľa nákresu (jednotlivé diely sa môžu líšiť od dielov na nákrese). Hračky sa pohybujú, melódia dieťa upokojí a uľahčuje jeho zaspávanie.

Návod na použitie
 
Udržujte v čistote, hrací strojček utierajte vlhkou handričkou alebo hubkou. Návod na údržbu plyšových prvkov je uvedený na všivce. Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť Vášho dieťaťa! Nepoužívajte hračku pre deti, ktoré sa začínajú samostatne dvíhať na ruky a kolená. Predídete tým možnému zamotania dieťaťa do hračky. Upozornenie! Montáž a kontrolu montáže hračky pred použitím zverte vždy len dospelej osobe.
 
Upozornenie! Dôležité!

Hračku pripevnite nad hlavičku dieťaťa v jeho zrakovom dosahu. Pred každým použitím výrobok skontrolujte. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia už výrobok ďalej nepoužívajte - vymeňte ho za nový.
 
Kolotoč zodpovedá požiadavkám:
Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2009/48 / ES o bezpečnosti hračiek,
EN 71 - 1 Bezpečnosť hračiek - Časť 1: Mechanické a fyzikálne vlastnosti,
EN 71 - 2 Bezpečnosť hračiek - Časť 2: Horľavosť,
EN 71 - 3 Bezpečnosť hračiek - Časť 3: Migrácia určitých prvkov.