ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Nosová odsávačka s hadičkou v puzdre


skladom 2 ks Nosová odsávačka s hadičkou v puzdre - zväčšiť obrázok

7.29 Eur

  • skladom 2 ks
  • do 1-2 dní

  • 774003
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Canpol Babies, www

  • Cena bez DPH 6.03 Eur
  • Cena s DPH 7.29 Eur
  • Popis

Nosová odsávačka s hadičkou v puzdre

Nosová odsávačka s hadičkou v puzdre je určená deťom mladším troch rokov, ktoré nevedia samy smrkať. Slúži na odsatie nadmerného množstva hlienu z nosových dierok dieťaťa, ktorý môže spôsobiť kašeľ alebo zápaly ucha. Výhodou odsávačky je nepretržitá kontrola a regulácia sily odsávania. Obsluha odsávačky je jednoduchá, nevyžaduje výmenu filtrov ani použitie batérií. Sada obsahuje 2 náhradné koncovky.

Návod na obsluhu:
1. Položte dieťa na chrbát do postieľky alebo na prebaľovací pult. Aby ste lepšie videli, môžete mierne zakloniť hlavičku dieťaťa. Niektorí rodičia preferujú položenie dieťaťa na kolenách.
2. Vložte opatrne koncovku odsávačky do nosovej dierky dieťaťa a silikónový náustok do vlastných úst. Nasávaním cez náustok vytvoríte podtlak, ktorý odsáva hlien z nosnej dierky dieťaťa. Silu odsávanie regulujte podľa potreby. Odporúčame postupne zväčšovať silu odsávania.
Často sa stáva, že hlien je príliš hustý a suchý a nie je možné ho odsať. V takýchto prípadoch odporúčame prokápnutí nosových dierok fyziologickým roztokom.
3. Odsávačka obsahuje dvojitý systém zabezpečenia pred možným nasatím hlienov do úst. Pre väčšiu psychickú pohodu môžete do plastovej trubičky vložiť kúsok vaty.
4. Po vyčistení nosových dierok dieťaťa ukončite odsávanie. Nosovej dierky očistite hygienickým obrúskom.

Čistenie odsávačky:
Udržujte v čistote. Odsávačku rozložte podľa obrázku 1. Odstráňte zvyšky hlienu z koncovky odsávačky (stlačte koncovku podľa obr. 2). Všetky diely umyte detským mydlom v teplej vode. Dôkladne vypláchnite a osušte. Odsávačku je možné umývať v umývačke riadu.

Upozornenie! Dôležité pre zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa!
Používajte len pod dohľadom dospelej osoby. Pred každým použitím skontrolujte kvalitu výrobku. Pri prvých známkach opotrebovania alebo poškodenia výrobok ihneď vyhoďte a už ďalej nepoužívajte. Upozornenie! Výrobok nie je hračka. Uchovávajte mimo dosahu dieťaťa.

Nosová odsávačka zodpovedá požiadavkám:
Smernica Rady 93/42 / EHS o zdravotníckych pomôckach.