ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Odsávačka materského mlieka bezdrôtová BELLA TWIN


74.71 Eur

  • skladom u dodávaťela
  • do týždňa

  • 5904614
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Neno, www

  • Cena bez DPH 61.75 Eur
  • Cena s DPH 74.71 Eur
  • Popis

Odsávačka materského mlieka bezdrôtová BELLA TWIN

Odsávačka materského mlieka bezdrôtová BELLA TWIN

MILÁ MAMIČKO
Každá chvíľa odpočinku alebo čas strávený s vašim dieťaťom má cenu zlata. Je to teda strata času na činnosti, pri ktorých vás môže nahradiť zariadenie vytvorené špeciálne na tento účel. Poslaním Neno je zabezpečiť, aby každá mamička mohla v tejto najkrajšej, ale aj najťažšej dobe pocítiť skutočnú podporu v našich produktoch. Preto elektronické odsávačky mlieka, odsávačky, nebulizéry, elektronické pestúnky, termohrnčeky, zubné kefky a ďalšie produkty Neno pomáhajú rodičom aj deťom uľahčiť a spríjemniť každodenný život.

PRIRODZENÝ REŽIM DETÍ
Technológia, ktorú sme použili v Neno Bella Twin verne odráža prirodzený rytmus sania dieťaťa a je efektívnou metódou odsávania mlieka. Fáza 1 sa skladá z rýchlych a plytkých pohybov. Ide o stimuláciu, ktorá stimuluje mliekovody a má 6 úrovní regulácie. Fáza 2 je hlboké odsávanie mlieka, teda hlboké a pomalšie pohyby s 9-stupňovou reguláciou výkonu.

DVOJITÁ ODSÁCAČKA
Dvojitá odsávačka materského mlieka je pohodlná a časovo nenáročná a tiež spôsob, ako zvýšiť laktáciu. Odsávačka materského mlieka Neno Bella Twin má nastaviteľnú saciu silu - prispôsobí sa vašim potrebám a umožní vám bezbolestne odsať mlieko. V závislosti na vašich potrebách môžete Neno Bella Twin používať aj ako samostatnú odsávačku materského mlieka.

ELEGANTNÝ DIZAJN
Samostatnú odsávačku Neno Bella mamičky ocenili pre jej funkčnosť a vzhľad. Preto sme jeho dvojitú verziu urobili ešte krajšou. Čerpacia stanica je pokrytá špeciálnou práškovou farbou v spreji, ktorá dodáva ľahký saténový efekt. Jeho dokončovacie prvky a logo na fľaštičkách sú v zlatom odtieni, ktorý si obľúbilo už toľko mamičiek.

VÝKONNÁ BATÉRIA
Neno Bella Twin je odsávačka materského mlieka, ktorú môžete použiť kdekoľvek. Mlieko môžete odsať v práci, na dovolenke alebo na cestách. Po 2 minútach stimulácie
sa automaticky prepne do režimu odsávania mlieka a po 30 minútach sa vypne. Pohodlne sa v kresle usaďte a odsávačka materského mlieka urobí všetku prácu za vás. Lítium-iónová batéria podporuje až 2 hodiny prevádzky zariadenia. Ak chcete batériu napájať, stačí ju pripojiť k zdroju napájania pomocou USB kábla.

JEDNODUCHÁ STERILIZÁCIA
Neno Bella Twin sa skladá z niekoľkých prvkov, ktoré je možné ľahko rozobrať na umývanie a sterilizáciu. Nepoužívajte na sterilizáciu lekársky lieh, ale vriacu vodu alebo parný sterilizátor - napr. Neno Vita.

TICHÉ A ZDRAVÉ
Odsávačka materského mlieka Neno Bella Twin je tichá a je možné ju používať diskrétne za akýchkoľvek podmienok. Vďaka nemu nemusíte budiť spiace dieťa,
keď cítite potrebu odsať mlieko. Odsaté mlieko môžete použiť na ďalšie kŕmenie a zaistiť tak zdravý spánok bábätka a hygienu vašich pŕs. Odsávačka materského mlieka je vyrobená pomocou bezpečnej technológie bez BPA.

DISPLEJ a SMART
Displej odsávačky Neno Bella Twin je prehľadný a čitateľný. Poskytuje aktuálne informácie o režime, úrovni výkonu, prevádzkovej dobe a stave batérie. Odsávačka mlieka Neno Bella Twin si tiež zapamätá vaše preferencie. Po nastavení si zapamätá prevádzkový režim a výkon a znovu pobeží vo vašom obľúbenom nastavení.

BERTE JU KDEKOĽVEK
Odsávačka mlieka Neno Bella Twin bude vyzerať skvele kdekoľvek. Zariadenie sa vyznačuje elegantným a ženským dizajnom, ktorý upúta pozornosť mnohých mamičiek. Odsávačka materského mlieka je šikovná a ľahká, takže ju ľahko zbalíte do väčšej tašky a vezmete napríklad do práce, aby ste si mohli odsať mlieko, keď to potrebujete.

PLNÝ SET
Sada Neno Bella Twin okrem pumpy obsahuje: 2 fľaštičky s antikolikovými cumlíkmi, 2 stojany na fľaštičky