ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Odsávačka materského mlieka bezdrôtová PERFETTO


90.94 Eur

  • skladom u dodávaťela
  • do týždňa

  • 5904147
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Neno, www

  • Cena bez DPH 75.16 Eur
  • Cena s DPH 90.94 Eur
  • Popis

Odsávačka materského mlieka bezdrôtová PERFETTO

Odsávačka materského mlieka bezdrôtová PERFETTO

S nami nemusíte voliť medzi funkciou a štýlom. Odsávačka Neno Perfetto prináša nielen bezproblémové odsávanie materského mlieka, ale aj luxusný dizajn a praktické doplnky pre moderné mamičky.

Vodotesná Sada IPX 6: Neno Perfetto je nielen efektívna, ale aj odolná. S certifikáciou IPX 6 zostáva funkčná aj po styku s vodou. Môžete ju pohodlne umývať alebo dokonca používať v sprche, čo je ideálne najmä pri odsávaní prsníka.

Praktický Set: Neno Perfetto nie je len o odsávaní. V sete získate odolnú fľašu s cumlíkom, zamatové úložné vrecko, chrániče pŕs v dvoch veľkostiach (SLIM 21 mm a MEDIUM 24 mm) a dva vrecká na skladovanie materského mlieka s konektormi. Skvelé na odsávanie priamo do vrecka a následné zamrazovanie.

Elegantný dizajn: Odsávačka Perfetto spája výkon s eleganciou. Zlaté prvky, zamatové púzdro a štýlová krabička ju robí nielen praktickým pomocníkom, ale aj módnym doplnkom pre každú modernú mamičku.

Kompaktná a Výkonná: S kompaktnou veľkosťou a nízkou hmotnosťou sa odsávačka ľahko zmestí do dámskej kabelky. Ponúka až 4 úrovne sacieho výkonu, záruku efektívneho odsávania mlieka. Vďaka rýchlemu nabíjaniu cez USB-C a výdrži na 4 plné cykly na jedno nabitie, je vždy pripravená na ceste.

Hygienicky a Bezpečne: Bezpečnosť je na prvom mieste. Membrána a ventil v sete efektívne bránia vstupu mlieka do pumpy, čo zaisťuje hygienu a prevenciu baktérií.

Intuitívne Ovládanie: S dotykovým panelom je možné ovládanie Perfetto prispôsobiť podľa svojich potrieb. Odsávačka si pamätá vaše nastavenia pre ďalšie použitie.

AIR SUCTION Technológia: Dokonalá imitácia prirodzeného sacieho reflexu bábätka zaručuje pohodlie pre bradavku, efektívne odsávanie a ochranu pred tlakom na mliekovody.

Výdrž Batérie: Výkonná lítium-iónová batéria poskytuje až 2 hodiny prevádzky, čo zodpovedá 4 úplným cyklom odsávania mlieka, každý trvajúcim 30 minút.

Kdekoľvek a Kedykoľvek: Neno Perfetto je nielen dojímavým pomocníkom, ale aj šikovným módnym doplnkom pre modernú ženu. Vďaka nej nemusíte kompromisovať medzi štýlom a funkciou.