ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Prítulníček HAPPY PANDA BLINK & SHINE


skladom 1 ks Prítulníček HAPPY PANDA BLINK & SHINE - zväčšiť obrázok

3.89 Eur

  • skladom 1 ks
  • do 1-2 dní

  • 5907893
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Baby Ono

  • Cena bez DPH 3.22 Eur
  • Cena s DPH 3.89 Eur
  • Popis

Prítulníček HAPPY PANDA BLINK & SHINE

Šuštiaca hračka je ideálny spôsob, ako formou hry stimulovať rozvoj detských zmyslov. Je to hračka a plyšák v jednom. Šelesť Happy Panda je vyrobený z mäkkej, jemnej bavlny. Podporuje rozvoj kognitívnych schopností vášho dieťaťa. Vystupujúce prvky a rôzne textúry stimulujú rozvoj jemnej motoriky. Šelesť ovplyvňuje zmysel pre sluch. Kontrastné farby a priateľská postava pandy stimulujú zmysel pre zrak. Šušťanie je súčasťou kolekcie Blink&Smile.

CHARAKTERISTIKA:
Šušťanie je vyrobené z jemnej bavlny. Vďaka tomu je šetrný k detskej pokožke - hebký a príjemný na dotyk. Materiál poskytuje pocit pohodlia a bezpečia.

STIMULUJÚCE ZVUKY

Keď batoľa zdvihne šušťanie, vydá zvuk, ktorý je pre dieťa zaujímavý. Stimuluje vaše dieťa k rozvoju jemnej motoriky. Šušťanie má upokojujúci účinok.

ROZVOJ ZMYSLU NA VIDENIE

Šušťanie obsahuje prvky v kontrastných farbách. Novorodenec vidí prvé 3 mesiace života čiernobielo. Farby hračky stimulujú jeho zrak. Tiež priťahuje pozornosť a vzbudzuje záujem.

PRECVIČOVANIE MALEJ MOTORICKEJ ZRUČNOSTI

Vyčnievajúce visačky a pandie uši podporujú rozvoj motoriky dieťaťa. Poskytujú ďalšie zmyslové podnety, ktoré rozvíjajú kognitívne schopnosti batoľaťa.

ROZVOJ ZMYSLU DOTYKU

Šušťanie má rôzne textúry. Stimulujú rozvoj hmatu dieťaťa. Šumenie je jemné a príjemné na dotyk. Dieťa sa s ním môže hrať a maznať sa s ním.

KOLEKCIA BLINK & SMILE
Šušťanie patrí do kolekcie Blink&Smile. Všetky produkty v ňom obsiahnuté stimulujú zmysly dieťaťa. Vydávajú zaujímavé zvuky a stimulujú rozvoj zraku a hmatu. Stimulujú motorický vývoj batoľaťa. Tiež ho povzbudzujú k objavovaniu sveta a kreatívnej hre. Rad Blink&Smile sa vyznačuje jedinečnou estetikou. Detské oči upútajú kontrastné farby a vzory.

Technické dáta
Materiál: bavlna
Vek dieťaťa: 0 m+
Rozmer: 20,5 x 15,5 cm