ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Prestieradlo bambusové 120x60 cm STARDUST


skladom 1 ks Prestieradlo bambusové 120x60 cm STARDUST - zväčšiť obrázok

10.29 Eur

  • skladom 1 ks
  • do 1-2 dní

  • 785353
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Baby Ono, www

  • Cena bez DPH 8.50 Eur
  • Cena s DPH 10.29 Eur
  • Popis

Prestieradlo bambusové 120x60 cm STARDUST

Prestieradlo bambusové 120x60 cm STARDUST

 

Ultra jemné a na dotyk príjemné prestieradlo z bambusového džerseja, zaisťujúce pohodlie pre citlivú pokožku malého dieťaťa. Použitie materiálu vyrobeného zo 100% bambusovej priadze a pozornosť venovaná každému dokončovaciemu prvku robí tento výrobok perfektným pre malé deti od prvých okamihov života. Prestieradlo je ideálne na matrace z detských postelí. Dokonale sa prispôsobí matrac vďaka gumičke všitej okolo prestieradla.

MÄKKOSŤ A JEMNOSŤ
Bambusové prestieradlo je extrémne mäkké a jemné, zvyšuje zmyslový zážitok dieťaťa, má upokojujúci účinok na pokožku. Ideálna voľba pre deti s kožnými problémami, pretože bambusové rúno je hypoalergénne.

DARČEKOVÉ BALENIE
Výrobok je zabalený v elegantnej kartónovej krabici, takže môže byť perfektným darčekom pre mladých rodičov. Vzory použité na obliečky vychádzajú z najnovších módnych a interiérových trendov.

ANTIBAKTERIÁLNE VLASTNOSTI
Vďaka svojim antibakteriálnym vlastnostiam prestieradlo eliminuje množenie mikroorganizmov, ktoré sú zodpovedné za vznik nepríjemného zápachu.

Technické vlastnosti:
- materiál: 100% bambusový džersej,
- odporúčanie pre pranie: nepoužívajte aviváž, odporúča sa odstreďovať až 800 otáčok,
- hmotnosť: 0,32 kg,
- hmotnosť: 190 gsm,
- určené pre deti od prvých okamihov po narodení (0m+).

Rozmery:
- rozmery prestieradla 60x120 + 11 cm,
- rozmery balenia 25x18,5x5 cm.

Bambusové vlákna vytvárajú výnimočne mäkkú a jemnú štruktúru porovnateľnú s hodvábom. Bambus je jednou z najcennejších rastlín známych pre svoje zdravie a upokojujúce vlastnosti. Je to obnoviteľná a ekologická surovina. Rastie veľmi rýchlo, aj 1 m denne, a na jeho pestovanie sa nepoužívajú žiadne pesticídy. Vzhľadom na jemnosť bambusových vlákien je nutné udržiavať vhodnú teplotu prania, ktorá zaisťuje celistvosť mäkkej štruktúry.