Stavebnica middle blocks 140 ks


27.80 Eur

  • nie je skladom
  • do týždňa

  • 766346
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Wader, www

  • Cena bez DPH 22.97 Eur
  • Cena s DPH 27.80 Eur
  • Popis

Stavebnica middle blocks 140 ks

Stavebnica middle blocks 140 ks

Middle Blocks je sada blokov v krabičke so zaujímavými farbami a grafikou (samolepky - číslice, písmená, znaky, ovocie, zelenina, zvieratá z africkej savany a ďalšie), ktoré vzbudí záujem každého dieťaťa. Vyznačujú sa tiež veľmi jednoduchým montážnym systémom a veľkostí, ktorá sa ideálne hodí do rúk najmladších detí. Vytváraním pôvodne jednoduchých a časom stále zložitejších budov sa naše dieťa snaží reprodukovať známy svet pri hraní. Rozmanitosť foriem umožňuje vytvárať z blokov rôzne budovy, vozidlá a postavy, rozvíjať detskú predstavivosť a kreatívne myslenie. Pri hraní s Middle Blocks si batoľa precvičuje obratnosť svojich rúk, presnosť úchopu, koordináciu oko-ruka a sústredenie pozornosti. počítanie, rozpoznávanie farieb a tvarov, priestorové vzťahy - nad, pod, vpravo, vľavo, vedľa nich, tvarovanie malých - veľkých konceptov. Stavebné kamene spoločne s rodičmi alebo inými deťmi rozvíjajú komunikačné zručnosti a učí, ako zdieľať a komunikovať. Výrobok je vyrobený v Poľsku z certifikovaných, bezpečných a odolných materiálov.

Charakteristika:

- sada 140 rôznofarebných blokov s atraktívnou grafikou (samolepky - číslice, písmená, znaky, ovocie, zelenina, zvieratá z africkej savany a ďalšie)
- jednoduchý montážny systém
- prispôsobená veľkosť a bezpečné pre najmenších
- bloky vyrobené z veľmi odolných, netoxických a bezpečných materiálov
- perfektná sada pre hranie osamotene a v skupine
- Hra Wader with Middle Blocks od Wader stimuluje detskú predstavivosť a kreatívne myslenie, rozvíja manuálnu zručnosť, koordináciu očí a rúk a priestorovú predstavivosť, precvičuje sústredenie, podporuje komunikačné zručnosti a sociálny rozvoj - učí, ako fungovať v skupine a pomáha pri učení počítanie, rozpoznávanie farieb a tvarov, priestorové vzťahy
- určené pre deti 1+