ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Sterilizátor a ohrievač dojčenských fliaš VITA


63.03 Eur

  • skladom u dodávaťela
  • do týždňa

  • 5904608
  • Záruka 24 mesiacov

  • Výrobca: Neno, www

  • Cena bez DPH 52.09 Eur
  • Cena s DPH 63.03 Eur
  • Popis

Sterilizátor a ohrievač dojčenských fliaš VITA

Sterilizátor a ohrievač dojčenských fliaš VITA

Neno Vita je vybavená funkciou sterilizácie, ktorá zaisťuje čistotu a hygienu fľaštičiek, hryzátok a cumlíkov. Použite vyhradený kôš, ktorý je súčasťou sady, na pohodlné a bezpečné vytiahnutie predmetov po sterilizácii a zabránení popáleniu. Prístroj disponuje funkciou ohrevu mlieka, vďaka ktorej môžete rýchlo a efektívne ohriať jedlo pre vaše dieťa. Stačí zvoliť vhodnú teplotu a zapnúť kúrenie.

STERILIZÁCIA FĽŠÍ, hryzátok a cumlíkov
Neno Vita je vybavená funkciou sterilizácie, ktorá zaisťuje čistotu a hygienu fľaštičiek, hryzátok a cumlíkov. Použite vyhradený kôš, ktorý je súčasťou sady, na pohodlné a bezpečné vytiahnutie predmetov po sterilizácii a zabránení popáleniu.

RÝCHLA STERILIZÁCIA FLIAŠ
Prístroj najskôr ohreje vodu na 100 °C, potom fľaše počas 10 minút sterilizuje a pripraví na použitie.

OHRIEVANIE MLIEKA
Prístroj disponuje funkciou ohrevu mlieka, vďaka ktorej môžete rýchlo a efektívne ohriať jedlo pre vaše dieťa. Stačí zvoliť vhodnú teplotu a zapnúť ohrev.

ROZMRAZOVANIE A OHRIEVANIE POLIEVOK
Naše zariadenie má funkciu rozmrazovania, ktorá vám umožní rýchlo a efektívne rozmraziť pokrmy vášho dieťaťa a následne ich ohriať na zvolenú teplotu, aby boli pripravené na podávanie.

RÝCHLY OHREV
Neno Vita má funkciu ohrevu jedla, vďaka ktorej môžete rýchlo a efektívne pripraviť jedlo pre vaše dieťa.

ROZMRAZOVANIE
Vďaka vstavanej funkcii rozmrazovania môžete v špeciálnych Neno sáčkoch rozmraziť napríklad mlieko, ktoré ste pre svoje bábätko pripravili. Jednoducho vložte zmrazené potraviny do zásobníka a na paneli displeja vyberte možnosť rozmrazovania.

NOČNÉ SVETLO
Neno Vita má vstavanú funkciu nočného svetla, vďaka ktorej ho môžete používať v ktorúkoľvek dennú aj nočnú dobu. Svetlo umiestnené vo vnútri zariadenia jemne osvetľuje kryt sterilizátora.

TOUCHPAD
Sterilizátor Neno Vita je vybavený dotykovým panelom, vďaka ktorému môžete prístroj ľahko ovládať a zvoliť vhodné nastavenia podľa vašich preferencií.

ČISTÝ DISPLEJ
Naše zariadenie má vstavaný jasný displej, vďaka ktorému je ovládanie zariadenia jednoduché a intuitívne.

ÚSPORA PRIESTORU
Neno Vita kombinuje 4 funkcie: sterilizáciu, ohrev jedla, ohrev mlieka a rozmrazovanie. To je nielen pohodlné, ale aj šetrí miesto v kuchyni.

MODERNÝ DIZAJN
Naše zariadenie má moderný a minimalistický dizajn, prehľadný LCD displej a veľké navigačné tlačidlá, vďaka ktorým je ovládanie jednoduché a pohodlné.